Dzień Babci i Dziadka w Inca Play

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na kolejne wydarzenie:

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W INCA PLAY

Kiedy: 19.01.20r.
Godz. 13:00-17:00

Jak wiecie w styczniu obchodzony jest dzień babci i dziadka, nie mogliśmy przejść obok tego święta obojętnie. Dlatego w Sali zabaw dla dzieci Inca Play organizujemy specjalne wydarzenie, na które zapraszamy wszystkie babcie, dziadków rodziców i oczywiście dzieci!

W dniu 19.01.20r. w Sali zabaw dla dzieci Inca Play stworzymy specjalny kącik tworzenia upominków, samodzielnie wykonany prezent to prezent idealny! Na pewno wszyscy dziadkowie to docenią 🙂 Wszystko tworzyć będziemy zgodnie z zasadą zero waste- mamy sporo ciekawych pomysłów ! a Wy?

Chcielibyśmy aby ten dzień był szczególny, dlatego dla każdej babci i każdego dziadka wręczymy kupony rabatowe do naszej kawiarni dla rodziców i dzieci Inca Cafe: na kawę i ciastko- które wcześniej upieczemy według tradycyjnej receptury 🙂

Nasi animatorzy umilą czas wszystkim dzieciom- a do zabawy zaproszeni zostaną również świętujący dziadkowie oraz rodzice. Będziemy się bawić i świętować. Oczywiście, przygotujemy również konkursy i nagrody!
Drodzy rodzice, dziadkowie i drogie dzieci- do zobaczenia już w niedzielę 19.01.20r. na wspólnym świętowaniu w Sali zabaw dla dzieci Inca Play! Nie może Was zabraknąć!

Aby być na bieżąco…
Zapraszamy do obserwowania mediów społecznościowych Sali zabaw dla dzieci Inca Play: Facebook, Instagram, Blog.