Po okresie wakacyjnym sala zabaw dla dzieci Inca Play wraca z pełną energią, pomysłami oraz niespodziankami! Przygotowaliśmy sporo nowości zarówno dla naszych najmłodszych Klientów, jak i tych nieco starszych.

By łatwiej było powrócić do szkolnych ławek, w weekend 2-3 września czeka promocja na przyjęcia urodzinowe, w ramach której dzieci na przyjęciu otrzymują 1 animację do wyboru w prezencie, a rodzice 1 lożę gratis!

Wrzesień to także dobry moment na konkurs artystyczny dla wszystkich placówek publicznych, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody pieniężne! Motywem przewodnim konkursu jest „moja wymarzona sala zabaw”. Szczegóły konkursu ogłosimy już niebawem!

Dodatkowo, od września w naszej Sali zabaw rozpoczną się zajęcia z królowej nauk – matematyki, realizowane przez naszego Partnera, Matplanetę. Aby przekonać się jak wyglądają zajęcia, jaki program będzie realizowany, wystarczy zapisać się na lekcję pokazową. Szczegóły i dokładny harmonogram zajęć pokazowych znajduje się tutaj:  Nauka i zabawa w jednym miejscu – czego chcieć więcej?

We wrześniu do naszego centrum rozrywki zawita także Fundacja DKMS, zajmująca się rejestracją, selekcją oraz doborem potencjalnych dawców szpiku. W trakcie imprezy będzie możliwość zapisania się do grona dawców. Nie ma większej satysfakcji, gdy można komuś uratować życie! Ponadto czekają konkursy z nagrodami!

Koniec miesiąca zwieńczymy świętowaniem Międzynarodowego Dnia Języków Obcych, podczas którego dzieci, wraz z rodzicami będą miały okazję poznać podstawy języka i kultury wielu różnych krajów, w tym także tych pozaeuropejskich!

Nadal mało? W trakcie odbywających się na poziomie -1 Dni LEGO ® będzie można spotkać naszą maskotkę, zrobić sobie z nią zdjęcie oraz animatorów wręczających dzieciom piękne balony.

Jeżeli do tej pory były wątpliwości, czy warto odwiedzić Inca Play we wrześniu, to teraz właśnie je rozwialiśmy!  Gorąco zapraszamy do naszej sali zabaw, a na nudę na pewno nie będziecie narzekać!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa