Mikołajki w Inca Play

Najlepszy pomysł na Mikołajki to spędzenie ich razem z inca play, czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Nasza sala zabaw dla dzieci zaplanowała na ten wyjątkowy dzień mnóstwo atrakcji, w tym zajęcia plastyczne, warsztaty pierniczkowe, zabawy taneczno-ruchowe i oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na zajęciach plastycznych dzieci będą mogły razem z nami oddać się artystycznej ekspresji samodzielnie tworząc piękne kartki świąteczne i oryginalne ozdoby choinkowe. Na warsztatach pierniczkowych zaprosimy was do  dekorowania pierników wypiekanych wg naszych receptur– gotowe wypieki będziemy wspólnie zdobić potem możemy je od razu zjeść, bo są obłędnie pyszne lub zapakować na prezent i zabrać do domu pod choinkę. Zabawy taneczno-ruchowe odbywać się będą przy akompaniamencie świątecznych piosenek, co z pewnością wprawi wszystkich w świąteczny nastrój. A kiedy przyjdzie czas na spotkanie ze Świętym Mikołajem, wesoły staruszek z długą białą brodą, który przybędzie do nas z samej Laponii, obdaruje naszych gości promiennymi uśmiechami i każdemu wręczy słodki upominek. Każdy będzie miał tez okazję na pamiątkowe zdjęcie z tym wyjątkowym gościem Całej zabawie towarzyszyć będzie świąteczna muzyka, która nada jej odpowiedni klimat i sprawi, że dzieci poczują magię świąt.

Mikołajki to bez wątpienia jedno z ulubionych świąt dzieci, w końcu tego dnia mogą liczyć na prezenty nie tylko od Świętego Mikołaja, ale też od swoich bliskich. Rodzicom, którzy w tym roku nie mają pomysłu na podarunki, podpowiadamy, że idealnym prezentem dla dzieci jest nasza karta podarunkowa. Z takiego upominku wszystkie dzieci ucieszą się o wiele bardziej niż z kolejnej zabawki, która prędzej czy później trafi do kąta, ponieważ nasza karta podarunkowa zapewnia wolny wstęp do każdej strefy  w naszym centrum rozrywki, można ją też wykorzystać w bistro Włosko i My albo zorganizować dzięki niej niezapomniane urodziny dla dzieci, bawić się cały dzień w Sali zabaw lub na ściankach wspinaczkowych, a to wszystko z całą rodziną.

W naszej sali zabaw w Warszawie warto spędzić nie tylko Mikołajki. Każdego dnia czeka tu na dzieci mnóstwo fantastycznych atrakcji, w tym piracki statek, małpi gaj, diabelski młyn, domki na drzewach i ścianki wspinaczkowe – nie ma chyba na świecie dziecka, który nie uwielbiałby takich rozrywek. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór pakietów pozwalających na organizację tematycznych przyjęć urodzinowych, w ramach których solenizanci i ich goście mają do dyspozycji nie tylko pięknie dekorowaną prywatną salę do zabawy i swoje ulubione atrakcje Inca Play, ale też animacje, czyli zajęcia artystyczne i edukacyjne z profesjonalnym animatorem, oraz pyszne, przygotowywane przez nas na miejscu posiłki. Rodzice również nie będą się u nas nudzić. Każda z naszych atrakcji dostosowana jest do wagi dorosłego, więc rodzice mogą dołączyć do swoich pociech i bawić się w najlepsze razem z nimi, a jeśli wolą w tym czasie odpocząć, mogą spędzić przyjemnie czas we własnym gronie w bistro Włosko i My, gdzie czeka na nich kawa, herbata, ciasto i szeroki wybór smakowitych przekąsek.

Mikołajki w sali zabaw Inca Play będą z pewnością niezapomnianym przeżyciem, ale jeśli już macie plany na ten dzień, nic nie szkodzi, możecie nas odwiedzić także w każdym innym terminie. Nasze centrum rozrywki otwarte jest codziennie i codziennie oferuje swoim gościom wspaniałe atrakcje i fantastyczną zabawę – przekonajcie się sami 🙂