Już Grudzień!

Kochani klienci serdecznie dziękujemy Wam za cały rok, dziękujemy ze jesteście z Nami!

Grudzień to wyjątkowy czas, pełen refleksji… to czas rodzinny i wyjątkowy 🙂

A czy czujecie powoli magię świąt? My zdecydowanie tak! Nasza sala zabaw dla dzieci przybrała już niesamowity świąteczny charakter. W sercu naszej sali zabaw dla całej rodziny znalazła swoje miejsce przepiękna choinka- sięgająca dosłownie do samego nieba. Drodzy klienci, jesteśmy już gotowi aby zaprosić Was na wspólne mikołajkowe świętowanie. 6 i 7 grudnia w godzinach 15:00-18:00 nasza sala zabaw zapewni Wam i waszym pociechom moc świątecznych atrakcji. Mikołajkowe hasło przewodnie to „DAJ PREZENT – OTRZYMAJ PREZENT” , zapewne Wasze pociechy posiadają zabawki, które już im się znudziły, a są w świetnym stanie i mogłyby posłużyć jeszcze innym. Koniecznie weźcie udział w naszej wymianie prezentowej- dajmy zabawkom drugie życie! Chcielibyśmy również wspólnie z Wami ubrać naszą choinkę! Wszystkie ozdoby wykonamy wcześniej sami – zgodnie z zasadą zero waste. Dowiecie się jak w prosty i kreatywny sposób stworzyć mnóstwo świątecznych, choinkowych dekoracji. W tych dniach będziecie mieli okazję napisać list do Świętego Mikołaja oraz zrobić sobie z nim zdjęcie.

W grudniu ze względu na rezerwacje dla większych zorganizowanych grup zmieniają się godziny otwarcia naszej Sali zabaw:
30.11 od 15:00- 21:00
5.12 do 16:00,
7.12 od 15:00 do 21:00,
8.12 zamknięte
14.12 od 15:00 do 21:00
oraz
24-26.12 – zamknięte

Sala zabaw Inca Play – miejsce dla całej rodziny  jest do Waszej dyspozycji w pozostałych dniach 🙂 Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, a jeśli Wasze dziecko świętować będzie w ostatnim miesiącu roku swoje urodziny- koniecznie zapoznaj się z ofertą pakietów urodzinowych i zarezerwuj termin 🙂 Inca Play- to idealne miejsce na urodziny dla Twojego dziecka.

Drodzy rodzice! Przypominamy również, że w naszej sali zabaw dzieci, które ukończyły 6 rok życia mogą zostawać same 🙂 Więc jeśli planujecie zakupy, chcielibyście aby Wasze dziecko spędziło czas na zabawie, wybierzcie CH Blue City i salę zabaw Inca Play.. Wy załatwicie wszystkie sprawy, kupicie świąteczne upominki, a Wasze dziecko spędzi czas na bawiąc się i korzystając z edukacyjnych atrakcji. A po męczących zakupach koniecznie przyjdźcie na najlepszą kawę z palarni Manufaktura Kawy i domowe ciasto do naszej kawiarni dla rodziców i dzieci! Warto również wspomnieć o bogatym i atrakcyjnym menu kawiarni, w której oprócz tradycyjnych przekąsek znajdują się pełnowartościowe, zdrowe posiłki więc również możecie zostać na obiad bądź podwieczorek.

Aby być na bieżąco z nowościami odwiedzajcie nasze media społecznościowe: Facebook oraz Instagram!