15 URODZIN INCAPLAY!

W dniach 16 i 17 listopada nasza sala zabaw dla całej rodziny hucznie świętowała swoje 15 urodziny!
Dla naszych gości zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, bawiliśmy się wspaniale! Dziękujemy za Wasz udział i towarzystwo. Drodzy klienci, to wszystko dla Was, dla Was tworzymy to miejsce- to było nasze wspólne święto!

Natomiast… nie obyło się tylko na wspólnym świętowaniu zabawach i atrakcjach 🙂 Podczas naszego przyjęcia urodzinowego zorganizowaliśmy akcję charytatywną podczas której zbieraliśmy do puszek pieniążki dla małego chłopca Olinka. Chłopiec jest dzielnym bohaterem, pełnym energii i uśmiechu!

Kochani, dziękujemy, że pomogliście nam i udowodniliście że razem możemy naprawdę wiele zdziałać. Wspólnie uzbieraliśmy na leczenie i codzienne wydatki chłopca ponad dwa tysiące złotych! Sala zabaw Inca Play na tym nie poprzestaje, oddajemy 1% ze sprzedaży biletów całodziennych jeszcze przez cały rok 2020r. Co to oznacza ? Od listopada do grudnia przyszłego roku 2020r., kupując bilet na całodzienną zabawę w Inca Play- POMAGASZ małemu Olinkowi – zachęcamy do przeczytania więcej o dzielnym chłopcu na jego facebooku 🙂

Ponownie dziękujemy naszym partnerom wydarzenia,

DZIĘKUJEMY WAM, że byliście i uświetniliście nasze wydarzenie 🙂
Jak wspaniale spędziliśmy czas bawiąc się i pomagając?

ZOBACZCIE SAMI !

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa