To był dopiero Meksyk!

W dniu 27 października 2019 roku w naszym centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play odbyła się halloweenowa impreza w stylu meksykańskim. Działo się dużo! Moc atrakcji czekała na naszych najmłodszych klientów, a także na ich rodziców 🙂

Zorganizowaliśmy dla Was grę terenową, w której można było odebrać nagrodę, jedyne co trzeba było zrobić, to wziąć udział we wszytskich dostępnych atrakcjach 🙂 A były to: malowanie buziek, zdjęcie w magicznym lustrze, zdobienie dyń, podróż pirackim statkiem oraz gotowanie dyniowych placuszków. Dodatkowo przez cały czas trwania imprezy można było dołączyć do zabawy z animatorem, lub skorzystać z dostępnych na naszej Sali zabaw atrakcji. Na naszej wyjątkowej meksykańskiej zabawie każdy mógł odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Rodzice licznie przychodzili ze swoimi dziećmi w strojach karnawałowych, a nasz personel na ten jeden dzień zamienił nasze frimowe koszulki w przebrania halloweenowe. Sala zabaw była pełna kolorów i radości przez cały dzień.

Gorąco dziękujemy za tak liczne przybycie na naszą wspaniałą zabawę. Swoją energią i otwartością na zabawę, daliście nam motywację do tworzenia kolejnych imprez, które zaspokoją potrzeby nawet największych rozrywkowiczów 🙂 Mamy nadzieje, że spotkamy się jeszcze nie raz w naszym centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa