Działanie Inca Play

Kochani klienci Inca Play,

Przychodzimy do Was z bardzo przykrą informacją.
W związku z wejściem Warszawy do strefy czerwonej w najbliższym czasie sala zabaw dla dzieci będzie nieczynna, do odwołania.

Kawiarnia dla dzieci i dorosłych Inca Cafe – będzie otwarta
PON-PT 8-18:30 / SB 10-18:30

Chcielibyśmy Wam jednak podziękować za ostatnie miesiące wspólnej zabawy, po okresie lock-downu, który był dla nas bardzo trudny.

Uważamy że wykorzystaliśmy ten czas najlepiej jak się dało- stworzyliśmy wspólnie bezpieczną przestrzeń do zabawy, zorganizowaliśmy wiele urodzinowych przyjęć z zachowaniem środków bezpieczeństwa – nie ukrywamy, w czerwcu bardzo ciężko pracowaliśmy aby to mogło się udać, dlatego najlepszą nagrodą i motywacją było dla nas szczęście na twarzach dzieci.
Pewnie nie wszyscy jeszcze zdążyli skorzystać i zauważyć, ale od września w sali zabaw pojawiły się nowe kryjówki zwierząt – interaktywne stacje z zadaniami do wykonania, które odkryją przed Waszymi dziećmi wiele ciekawostek o naszych polskich zwierzętach. Inca Play dla dzieci to miejsce wypełnione zabawą ale również centrum edukacji dla dzieci.

Karnety, wejściówki, vouchery- przedłużymy o tyle ile sala zabaw będzie nieczynna.

Kochani, Centrum rozrywki dla dzieci Inca Play ma już 15 lat, a w 2018 roku cała sala zabaw dla dzieci została zbudowana na nowo, stworzyliśmy innowacyjną koncepcję – połączenie eko centrum rozrywki i edukacji. Poprzedni rok był dla nas spełnieniem marzeń – pokochaliście naszą nową Inca Play, a my byliśmy dumni, że nasze miesiące ciężkiej pracy nad koncepcją, projektami, designem i otwarciem opłaciły się!

Musicie wiedzieć, że wkładamy 100% energii i serca w funkcjonowanie miejsca dla rodziny czyli Inca Play, dlatego zrobimy wszystko aby przetrwać ten ciężki okres, abyście znów mogli nas odwiedzać i spędzać w Centrum rozrywki i edukacji Inca Play cudowny czas- prosimy Was również o wsparcie.

Nie zapominajcie o nas, cały czas będziemy aktywni w social mediach.
Facebook
Instagram
YouTube

Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości I wytrwałości – do zobaczenia ponownie w Inca Play!