Sala zabaw

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to fascynujący świat przygody kryjący w sobie wiele tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Zabawa przeplata się tu z nauką, zacierając granicę między rozrywką a edukacją, dzięki czemu dzieci mogą radośnie spędzać czas na ulubionych formach aktywności, a jednocześnie rozwijać swoje umiejętności, talenty i pasje. Taka inspirująca przestrzeń stwarza idealne warunki do kształtowania kreatywnej osobowości dziecka, budowania umiejętności społecznych i daje mu niemalże nieograniczone możliwości tworzenia szczęśliwych wspomnień.

Nasza sala zabaw dla dzieci jest otwarta dla gości w różnym wieku, dlatego jej atrakcje dostępne są w bardzo szerokim wyborze i dostosowane do różnych kategorii wagowych. W Strefie Malucha dzieci do lat 4 razem z rodzicami mogą wspinać się na wieże, przechodzić do domku na drzewie, zjeżdżać do basenu wypełnionego piłeczkami, chować czy wspinać w wyspie hobbita, ćwiczyć swoją sprawczość wprawiając w ruch motyle i mnóstwem innych zabawek, z których wiele stanowi unikat w naszej stolicy. W strefie głównej natomiast starsze dzieci mają do dyspozycji atrakcje wesołego miasteczka oraz zjeżdżalnie, trampolinę, boisko do gry, wieże spidermena, automaty, szybkie nóżki i tym podobne rozrywki, z których mogą korzystać nie tylko z kolegami i koleżankami, ale też wspólnie z rodzicami. Łączna powierzchnia wszystkich stref rozrywki w naszej sali zabaw liczy aż 1400 m2, każdy więc znajdzie tu coś dla siebie i nawet dorośli nie będą się nudzić.

Odwiedziny w Inca Play to doskonały pomysł zarówno na krótki wypad z pociechą, jak i całodniowe wycieczki dla dzieci. Mnogość dostępnych tu fantastycznych atrakcji zawsze gwarantuje niezapomniane wrażenia, niezależnie od tego, czy zdecydujecie się spędzić u nas cały dzień, czy tylko wstąpicie do nas na chwilę.