O Nas

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to jedna z największych sal zabaw w Warszawie, która rozpoczęła swoją działalność wraz z otwarciem Centrum Handlowego Blue City w Warszawie. Przez lata Inca Play zmieniała się pod wpływem kolejnych remontów i oferty i dzięki temu dziś nasza sala zabaw przypomina magiczny ogród w którym Wasze dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas.

Nasze centrum rozrywki posiada liczne atrakcje dla dzieci prosto z Wesołego Miasteczka: diabelski młyn, piracki statek i skacząca wieża. Wokół nich przeplatają się automaty do gier video i zręcznościowych, stoły do piłkarzyków, duży małpi gaj z mnóstwem miękkich przeszkód, krętych zjeżdżalni i z domkiem na drzewie. W tyle sali zabaw zlokalizowany jest korytarz krzywych luster z przylegającym pokojem wspinaczkowym i znajdującymi się nieopodal podłogą interaktywną i labiryntem powierzchniowym z panelami zabawowymi. Naszą przysłowiową wisienką na torcie jest oddana do użytku w wakacje 2016 roku strefa malucha dla dzieci do 6 roku życia!

W tyłach sali głównej Inca Play znajduje się przejście do strefy sal, w których organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe! Dysponujemy siedmioma designerskimi salkami urodzinowymi o różnej tematyce. Jubilaci mogą wybierać między salą księżniczek, wróżek, rycerską, sportową, zwierząt, laboratorium i leśną polaną. Poza stałymi atrakcjami obecnymi na naszej sali zabaw, jesteśmy w stanie zapewnić dowolną wymyśloną przez państwa atrakcję: malowanie buziek, występy magików i profesjonalnych tancerzy a także hit ostatnich miesięcy – Virtualną Rzeczywistość, która powoli wkracza na salony, ale nie jest jeszcze tak powszechnie dostępna w naszych domach.

Sala zabaw Inca Play posiada także bogatą ofertę dla szkół i przedszkoli! Edukacyjne warsztaty dla grup oraz rozrywka w jednym to idealne połączenie na wycieczkę szkolną!

Inca Play to najlepsza sala zabaw dla dzieci w Warszawie!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa