Klubokawiarnia dla dzieci i rodziców

Klubokawiarnia dla dzieci i rodziców w Blue City w Sali zabaw Inca Play, otwarta dla gości codziennie już od 11:00 (w weekendy od 10:00), to miejsce idealne na relaks: przytulne, zaciszne, serwujące pyszne desery i napoje.

Oryginalna aranżacja klubokawiarni dla dzieci i rodziców – na którą składają się piękne dekoracje, dostęp do światła dziennego wpadającego przez ogromną, przeszkloną kopułę centrum handlowego, bujne, żywe rośliny oraz wygodne i komfortowe meble wypoczynkowe – tworzy niezwykły, ciepły i przyjazny klimat tego miejsca, który dodatkowo podkreśla sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Miło spędza się tu czas zarówno samotnie, na przykład intensywnie pracując przy komputerze, jak i w gronie znajomych – dzieci korzystają wtedy z beztroskiej zabawy, a dorośli mają chwilę na swobodne rozmowy przy zdrowych, pełnowartościowych przekąskach oraz ciastach z menu Włosko i My. Dla każdego z naszych gości znajdzie się coś dobrego: rozgrzewające napary, zimowe herbaty, smakowe i tradycyjne kawy ze świeżo mielonych ziaren z małej, kraftowej palarni. Dla głodnych mamy prawdziwe włoskie pizze, przekąski, wrapy, propozycje pożywnych śniadań, a wszystko to z najlepszych składników. Dzieci na pewno wybiorą dla siebie coś smakowitego spośród naturalnych soków czy przekąsek na bieżąco przygotowywanych z kids menu. Wszystkim też bez wątpienia posmakują serwowane tu dania deserowe, zwłaszcza słodkie, domowe wypieki oraz lody w bajecznych smakach, którym nikt nie jest w stanie się oprzeć. Zarówno przekąski, jak i napoje przygotowywane są zawsze z najlepszych i najświeższych produktów, a dodatkowo wzbogacamy je szczyptą kreatywności i innowacji, dlatego niezmiennie zachwycają wspaniałym smakiem i podbijają nawet najbardziej wyrafinowane kubki smakowe.

W naszej kawiarni dla rodziców z dziećmi to goście są najważniejsi i to ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego staramy się stworzyć im jak najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu. Zależy nam na tym, by czuli się u nas jak u siebie w domu.