Bycie mamą i tatą to często praca na dwa etaty – oba bardzo istotne. Większość rodziców narzeka, że ciężko pogodzić trudy wychowania, zabawy z dzieckiem oraz pracy zawodowej…

Inca Cafe to wyjątkowa, zaciszna kawiarnia dla mam z dziećmi, w Centrum Handlowym Blue City na poziomie +4. Tuż obok znajduje się plac zabaw dla dzieci Inca Play oraz Pure Jatomi Fitness.

Podczas gdy dziecko oddane pod opiekę profesjonalnych opiekunów przekroczy wrota do  Magicznego Ogrodu – Inca Play, rodzice w ciszy i spokoju mogą zasiąść w wygodnym fotelu z kubkiem aromatycznej kawy skomponowanej z ziaren arabiki i robusty i dokończyć pracę której nie udało się skończyć w biurze.

Oferujemy naszym gościom wybór herbat owocowych i ziołowych, domowe ciasta i desery, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz wiele innych przysmaków na słodko i słono.

Istnieje też możliwość zamówienia kawy i posiłku na wynos, lub z dostawą do wybranego miejsca na terenie Centrum Handlowego.

Zaś od godziny 8:30 codziennie serwujemy pyszne i pożywne śniadania, które dodadzą energii nawet tym najbardziej zabieganym.

Drugiego tak uniwersalnego centrum rozrywki dla najmłodszych i tych nieco starszych próżno szukać na mapie Warszawy.

Inca Cafe – kawiarnia Warszawa

Poziom +4 CH Blue City

Tel. 22 311 75 11

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa