Dzień Rodzin w Inca Play

Czas spędzany z dzieckiem na wspólnej aktywności ma kluczowe znaczenie dla budowania rodzinnych więzi, dlatego zachęcamy rodziców do zabawy razem ze swoimi pociechami. Nadchodzący Międzynarodowy Dzień Rodzin (15.05.2023) będzie do tego wspaniałą okazją. Tego dnia nasza sala zabaw dla dzieci organizuje specjalny event, w programie którego znajdzie się mnóstwo fantastycznych rozrywek dla całej rodziny. Rodzice i dzieci będą mogli wziąć udział w zawodach z nagrodami, sprawdzając się w konkurencjach sportowych, zręcznościowych i językowych, a także zagrać wspólnie w planszówkę w GIGA formacie (4 m2), w której dostaną szansę wcielenia się w rolę pionków. Zaplanowaliśmy również zajęcia plastyczne – w ich trakcie dzieci stworzą piękne, rodzinne laurki, a potem wręczą je bliskim, rodzicom lub dziadkom, na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali.

Po zakończeniu imprezy zapraszamy wszystkich do znajdującego się w naszej sali zabaw bistro Włosko i My, gdzie każdy będzie mógł zasmakować prawdziwie włoskiej pizzy, kolorowych sałatek, domowych ciast i świeżo wyciskanych soków, a także wiosennych nowości w menu: powstałego na bazie mąk bezglutenowych pomidorowego penne z kurczakiem i szpinakiem w sosie śmietanowym (dla dzieci dostępnego w wersji alternatywnej w postaci makaronu w kształcie literek i zwierzątek z sosem śmietanowym z mascarpone), słodkich, owocowych bez, malinowej i cytrynowej lemoniady oraz kawy na zimno o smaku oreo, kokosa lub toffi. 

Światowe Święto Rodziny to dobra okazja, żeby się porozpieszczać – nasza sala zabaw i bistro zadbają o idealne do tego warunki, dlatego koniecznie odwiedźcie nas 15 maja!