Dzień dziecka 1.06.2023

Wszystkich, którzy chcą spędzić Dzień Dziecka w Warszawie i w związku z tym szukają w tym mieście ciekawych rozrywek dla całej rodziny, 1 czerwca w godzinach 16:30-19:30 zapraszamy do naszej sali zabaw na wyjątkowy event. Jego program przewiduje mnóstwo niecodziennych atrakcji, w tym spotkanie z giga maskotkami, wspólne mini disco, czyli tańce w otoczeniu magicznych baniek mydlanych tych małych oraz wielkich, magiczne postacie z balonów, wspólne malowanie buziek kolorowymi farbkami, wybuchowe warsztaty chemiczne, a także nieodłączny element każdego naszego eventu: konkursy z nagrodami. Dzieci będą szaleć i śmiać się do rozpuku, a przy okazji się zintegrują, nauczą czegoś nowego, rozwiną kreatywność i wyobraźnię oraz wygrają cenne nagrody.

Impreza w sali zabaw Inca Play to świetny pomysł na Dzień Dziecka i doskonały pretekst do ostatniego przed wakacjami spotkania z przyjaciółmi i wspólnej zabawy. Zanim wszyscy rozjadą się po Polsce warto jeszcze raz spotkać się w większym gronie i razem uczcić koniec szkoły. Jeśli nie uda się tego zrobić 1 czerwca, zapraszamy do nas w innym terminie. Poza organizacją okazyjnych eventów specjalizujemy się także w organizacji urodzin dla dzieci i innych imprez tematycznych, możemy więc wyprawić Wam dowolne personalizowane przyjęcie. Istnieje także możliwość połączenia dwóch niezależnych imprez – dla dzieci i dla dorosłych. W czasie, gdy dzieciaki będą dokazywać w salce urodzinowej i niezliczonych strefach zabaw naszego centrum rozrywki, dorośli spędzą równie miło czas w wynajętej loży, przy aromatycznej kawie oraz pysznych przekąskach i deserach.

Oczywiście zapraszamy do naszej sali zabaw także bez okazji. Codziennie na naszych najmłodszych gości czeka tu wesołe miasteczko, małpi gaj, zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe i wiele innych fantastycznych rozrywek, a na ich opiekunów – oaza ciszy i spokoju w kawiarni Włosko i My.