Zima w mieście

W ramach akcji FERIE W INCA PLAY dla wszystkich grup zorganizowanych przygotowaliśmy  specjalną cenę 10zł/dziecko. Grupa musi liczyć co najmniej 15 osób. 

Każda grupa musi dokonać rezerwacji najpóźniej do piątku każdego poprzedzającego tygodnia. Zabawa trwa dwie godziny, (w godzinach 11:00-15:00) opiekunowie bawią się i otrzymują dowolną kawę gratis. Istnieje możliwość dołączenia do wizyty animacji  lub warsztatów o wybranej tematyce, lub innej atrakcji dodatkowej.

Oferta ważna od 15.01.2017 do 28.01.2017. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:

Michał Podlas; michal.podlas@incaplay.pl; 509-294-002;

Wioleta Dziuba; wioleta.dziuba@incaplay.pl; 606-770-098

Dwugodzinny pobyt w naszym Centrum Rozrywki dla dzieci w Warszawie urozmaicić mogą: Specjalne warsztaty świąteczne:

 

  1. Zdobienie pierników – cena 10 zł/dziecko

Dzieci w trakcie warsztatów zdobią pierniczki lukrem, kolorowymi posypkami, pisakami oraz innymi jadalnymi akcesoriami. Stworzone pierniki dzieci mogą zjeść lub zabrać do domu jako prezenty dla najbliższych.      

 2. Zdobienie bombek i kartek świątecznych – cena 12 zł/dziecko

Dzieci podczas warsztatów  tworzą oryginalne bombki i kartki świąteczne za pomocą przeróżnych: pisaków, kolorowych papierów, brokatów, bibuły i wielu innych akcesoriów, dzięki którym ich dzieła stają się wyjątkowe!

Oraz:

* Warsztaty Czekoladowe 12 zł/dziecko:

Pyszna kreatywna zabawa dla najmłodszych, dekorowanie przepyszną białą i ciemną czekoladą ciasteczek, wafli, pierników z mnóstwem pysznych kolorowych posypek, z dodatkiem dojrzałych soczystych owoców.

* Gipsowa zabawa 25 zł/dziecko:

Jak powstaje gips? Jakie są jego zastosowania? Odpowiedzi poznacie na warsztatach, podczas których pod okiem animatora przygotujecie masę gipsową do specjalnie przygotowanych form! Wasze odlewy będziecie mogli pomalować farbami, a gotowe prace świetnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych!

* Balonowe wyzwanie 12 zł/dziecko:

Sztuka cyrkowa dla każdego! Nasze animatorki pokażą Wam jak własnoręcznie stworzyć balonikowe zwierzątko, kwiatek lub innego balonowego stwora. Po skończonych warsztatach wszystkie prace są Wasze!

* Edukacyjne klocki 38 zł/dziecko 15 osób; 28 zł/dziecko 30 osób; 27 zł/dziecko 45 osób; czas: 60min

LEGO to klocki, które dzieci uwielbiają od najmłodszych lat! Pobudzają kreatywność i wyobraźnię, a przy okazji uczą i bawią! Różnorodna tematyka zajęć poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem historycznym, doświadczeniem lub przykładem. Każde dziecko na podstawie instrukcji buduje model oparty na temacie przewodnim rozwiązując przy tym ciekawe zagadki oraz ćwicząc wytrwałość i samodzielność!

* Moda dla każdego 700 zł/grupa max. 20 osób

Stwórz swój wymarzony strój! Zapoznaj się z panującymi trendami mody i podążaj za znamymi projektantami! Zaprojektuj strój oraz dwa dodatki, wzorując się na przykładach z twoich ulubionych czasopism. Przygotuj stylizację na pokaz mody w naszym centrum rozrywki i rozpocznij karierę projektanta.

* Włoska robota 15 zł/dziecko

Najpyszniejsza pizza to ta zrobiona samodzielnie! Z pomocą naszych animatorek możecie wykonać własną pizzę! Przed przystąpieniem do pracy konieczna będzie kucharska metamorfoza! Kiedy już każdy z małych szefów kuchni przystroi się w unikalny fartuch i czapkę, nie pozostanie nic innego jak rozpocząć gotowanie z mnóstwem świeżych składników! Wasza chrupiąca pizza wypieczona w kuchni Inca Cafe na pewno zaspokoi Wasze podniebienia!

* Matematyka na 5+ 30 zł/dziecko

Ucz się z Matplanetą! To ciekawe spotkanie matematyki z logiką, szybka nauka ułamków i geometrii, dzięki którym dzieci pokochają matematykę w szkole! To także warsztaty dla dzieci, które chcą rozwijać swoje zainteresowania w kierunku matematyki!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa