Styczeń w Inca Play

Zima w mieście

Zima w mieście, szczególnie w okresie ferii, wcale nie musi – i nie powinna – kojarzyć się z nudą. My wiemy, jak ją odczarować i zamienić w super przygodę, dlatego w mroźne zimowe dni gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej sali zabaw dla dzieci – miejsca, w którym każdy dzień to ekscytująca podróż w świat radości. Wizyta w Inca Play to świetny pomysł na wycieczkę klasową, a także urozmaicenie obozów, półkolonii i innych form zorganizowanego wypoczynku. Polecamy się jako doskonała destynacja zarówno na wycieczki dla szkół, jak i przedszkoli. Chętnie współpracujemy również z biurami podróży i firmami szukającymi fajnych miejsc na aktywne wycieczki dla swoich podopiecznych.

Dla przybywających do nas grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę pełną fantastycznych rozrywek i nie tylko. Jej głównym atutem są oczywiście atrakcje naszej sali zabaw: wesołe miasteczko, małpi gaj, domki na drzewach, zjeżdżalnie, baseny kulkowe, ścianki wspinaczkowe – to tylko niektóre z nich. Ich uzupełnienie stanowią warsztaty, czyli prowadzone przez profesjonalnych animatorów różnorodne zajęcia edukacyjne, pozwalające dzieciom rozwijać wrodzone zdolności i zdobywać nowe umiejętności, a także poszerzać swoją wiedzę o życiu i świecie. Do tego zapewniamy catering w postaci smakowitych i pożywnych śniadań, obiadów i podwieczorków. Menu jest każdorazowo ustalane indywidualnie i dostosowane do różnych gustów oraz wymagań dietetycznych, dzieci mogą więc u nas cieszyć się smakiem ulubionych, pysznych i zdrowych posiłków. O przekąskach i napojach też nie zapominamy. Zawsze dbamy o swoich gości kompleksowo, starając się zapewniać im wszystkie niezbędne udogodnienia oraz najlepszą możliwą rozrywkę i wyjątkowe doświadczenia, które trwale zapiszą się w ich pamięci i będą później przywodzić na myśl same miłe wspomnienia. Nawet wycieczka jednodniowa do Inca Play to wspaniała przygoda, której dzieci nigdy nie zapomną.

Zapraszamy na ferie w Inca Play – odczarujmy razem nudną, szaroburą zimę, zamieniając ją w piękny, kolorowy i radosny czas!