Sala zabaw idealnym miejscem dla wycieczek szkolnych

Wycieczka do sali zabaw to ciekawe urozmaicenie szkolnego programu. Dzieci z pewnością potraktują ją jako fajną, emocjonującą przygodę, dla ich opiekunów będzie natomiast długo oczekiwaną chwilą wytchnienia. Ale Inca Play może zaoferować coś więcej niż tylko dobrą zabawę i odpoczynek. Zawsze dokładamy starań, aby nasi goście miło i pożytecznie spędzali u nas swój czas, a dla grup zorganizowanych, takich jak szkolne wycieczki, mamy dodatkowo ofertę specjalną.

Jak dzieci mogą spędzać czas w naszej sali zabaw?

Sala zabaw Inca Play to ogromne centrum rozrywki, podzielone na liczne strefy pełne fantastycznych atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Można tu znaleźć m.in. diabelski młyn, piracki statek, kryjówki edukacyjne i ścianki wspinaczkowe. Każda z tych atrakcji dostarcza dzieciom mnóstwo radości, a przy okazji wspiera ich rozwój, ponieważ pomaga im się integrować, poszerza ich wiedzę o świecie oraz stymuluje ich umiejętności motoryczne. Poza tym mamy do zaoferowania także warsztaty dla dzieci – to doskonała propozycja dla grup zorganizowanych, którym szczególnie zależy na połączeniu zabawy z nauką. Nasze warsztaty dla dzieci dostępne są w szerokiej gamie tematycznej, każda szkolna wycieczka może więc różnić się od poprzedniej, dzięki czemu uczestnicy nie będą narzekać na nudę. Na niektórych zajęciach dzieci poznają sekrety kosmosu, na innych wyruszą na poszukiwanie skarbów, a jeszcze inne pozwolą im własnoręcznie dokonywać niesamowitych eksperymentów naukowych. Największą popularnością cieszą się obecnie warsztaty z przyrządzania pizzy oraz tworzenia lasu w słoiku – będą więc idealne na początek. Dzięki nim dzieci odkryją w sobie kulinarne talenty i miłość do natury, a także nauczą się samodzielności i odpowiedzialności. Przekonają się też, że nauka może być świetną zabawą!

Jak zorganizować wycieczkę szkolną do Inca Play?

Gorąco polecamy wycieczki szkolne do sali zabaw Inca Play – gwarantujemy, że spędzone tu chwile będą czasem dobrze spożytkowanym. Uspokajamy też, że aby zorganizować takie przedsięwzięcie, nie trzeba mieć w tym doświadczenia, my we wszystkim doradzimy i dobierzemy najlepsze aktywności dla konkretnej grupy wiekowej. Wystarczy skontaktować się z nami drogą e-mailową lub telefonicznie i podać najważniejsze szczegóły: termin wycieczki, czas jej trwania oraz liczbę uczestników. Te informacje pozwolą nam wspólnie zaplanować dla dzieci wspaniały dzień poza szkołą, który będzie dla nich niezapomnianych przeżyciem, a także odpowiednio zadbać o ich opiekunów, którym z pewnością przyda się porządny odpoczynek i regeneracja.