Pozostałe

Chcesz zorganizować fajny, pełen aktywności całodniowy lub kilkudniowy wyjazd dla dzieci i młodzieży? W takim razie zapraszamy do Inca Play! Nasza sala zabaw oferuje tyle atrakcji i rozrywek, że można nimi wypełnić każdy dzień roku. Tutaj po prostu nie sposób się nudzić.

Polecamy się między innymi jako destynacja na wycieczki jednodniowe dla przedszkoli i szkół podstawowych. Takie krótkie wyjazdy, szczególnie wycieczki jednodniowe dla uczniów szkoły podstawowej, organizowane są przez kadrę dydaktyczno-wychowawczą w celu zaktywizowania dzieci i zachęcenia ich do nauki. Chętnie pomożemy ten cel zrealizować. W naszej sali zabaw dzieci mogą nie tylko szaleć do woli w różnorodnych strefach rozrywki i swobodnie się integrować podczas wspólnej zabawy, ale też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach edukacyjnych. Oczywiście warsztaty są każdorazowo dopasowywane do potrzeb i zainteresowań dzieci oraz ich poziomu intelektualnego, a animatorzy dodatkowo dbają, by były również wesołe i kreatywne. Na wycieczki jednodniowe dla szkół podstawowych świetnie sprawdzają się warsztaty kulinarne i zajęcia terenowe, a na wycieczki dla przedszkoli – bubble show i malowanie buziek. Odwiedzającym nas grupom dzieci i młodzieży zapewniamy także catering, czyli śniadania, obiady i kolacje – wszystkie łakomczuchy będą mogły liczyć na pyszne, pożywne posiłki.

Z naszej oferty wycieczek dla dzieci mogą skorzystać nie tylko przedszkola i szkoły, ale też biura podróży organizujące różnego rodzaju obozy, zimowe ferie czy letnie półkolonie. Niezależnie od celu i długości wyjazdu, nasza sala zabaw może zagwarantować, że dzieci spędzą u nas czas aktywnie, przyjemnie i pożytecznie.