Lato w mieście

Rusza kolejna odsłona akcji „Lato w mieście”, a wraz z nią zapisy na wakacyjne wycieczki integracyjne do Inca Play. Nasza sala zabaw dla dzieci jak co roku z tej okazji odświeża cennik i oferty wycieczek dla szkół, które od teraz do odwołania dostępne będą w obniżonych, znacznie atrakcyjniejszych niż dotychczas cenach, chcesz sprawdzić koniecznie zadzwoń do nas 606-770-098 lub napisz . Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Waszych podopiecznych i jakie atrakcje czekają na nich tego lata!

W ramach akcji „Lato w mieście” nasza sala zabaw gwarantuje fantastyczną rozrywkę dla dzieci w każdym wieku. Będą one mogły codziennie aktywnie spędzać czas w dowolnych strefach naszego ogromnego kompleksu, biorąc udział w różnorodnych grach i zabawach ogólnorozwojowych, w tym sportowych i zręcznościowych wyzwaniach na ściankach wspinaczkowych oraz szaleństwach na diabelskim młynie, pirackim statku, skocznych trampolinach czy wielotorowych zjeżdżalniach. Takie aktywne wycieczki szkolne zawsze sprawiają dzieciakom mnóstwo radości, dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem dostarczą im moc frajdy, ale oczywiście to nie wszystko, co obejmuje nasza wakacyjna oferta dla szkół. W ramach akcji „Lato w mieście” oferujemy także bogaty wachlarz niezwykle inspirujących i angażujących warsztatów edukacyjnych (naukowych, kulinarnych, artystycznych i innych), pozwalających dzieciom rozwijać pasje i odkrywać nowe zainteresowania.

Dlaczego ze wszystkich fajnych miejsc na wycieczki szkolne w Warszawie warto wybrać właśnie Inca Play? Ponieważ nasza sala zabaw to jedyne w swoim rodzaju centrum rodzinnej rozrywki prowadzone przez ludzi, który doskonale rozumieją potrzeby dzieci i wiedzą, jak je uszczęśliwić, dbając jednocześnie o ich harmonijny rozwój psychoruchowy. Tylko u nas można znaleźć tak szeroki wybór dopasowanych do różnych grup wiekowych zajęć rekreacyjnych, sportowych, a także edukacyjnych o różnorodnej tematyce, pozwalających dzieciom aktywnie i jednocześnie kreatywnie spędzać wolny czas oraz w naturalny sposób integrować się z rówieśnikami. Jeśli więc szukacie odpowiedniej destynacji na ciekawe wycieczki szkolne, zarówno w roku szkolnym, jak i w porze wakacji, gorąco polecamy Inca Play, jedyną tak niezwykłą salę zabaw dla dzieci w Warszawie.