Dzień dziecka z Mega Minionkami

uż 9 czerwca w najbardziej słonecznej Sali zabaw w Warszawie odbędzie impreza z okazji Dnia Dziecka.  Głównym punktem programu będzie mini disco z mega Minionkami. Dzieci będą miały okazję nie tylko zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na żywo i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, ale również dołączyć do wspólnej zabawy na parkiecie. Mega Minionki, muzyka i radosna atmosfera sprawią, ze każdy gość tego dnia poczuje się jak w bajce, a pozytywne emocje i wspomnienia pozostaną z naszymi gośćmi przez długie lata. Kolejną atrakcją będą balonowe cudaki. Profesjonalny artysta będzie tworzył z balonów niezwykłe kształty- od zwierzątek, przez kwiaty i inne fantazyjne postacie. Każde dziecko otrzyma własnego, unikatowego cudaka, który będzie wspaniałą pamiątką z imprezy. Nasi miłośnicy i stali bywalcy wiedzą jak dużą uwagę przykładamy do ekologii, dlatego też w Sali zbaw inca play nie zabraknie akcentu edukacyjnego w tym temacie. Nasze warsztaty dla dzieci cieszą się dużą popularnością zarówno podczas organizacji przyjęć urodzinowych czy wycieczek szkolnych, ale na imprezach dla dzieci zawsze pojawia się coś nowego. W myśl zasady zero waste stworzyliśmy warsztat, gdzie z pomocą naszych animatorów dzieci będą miały okazje zachwycić wszystkich swoimi zdolnościami plastycznymi tworząc niesamowite owady z wytłaczanek po jajkach.

Na naszej imprezie nie może zbraknąć Bubble Show – zarówno dzieci i dorośli kochają zabawę z bańkami mydlanymi, a w inca play jest to pokaz połączony z warsztatami. Pod okiem naszego mistrza bąbelka każdy będzie mógł nauczyć się ciekawych trików. Dodatkowo podczas całej imprezy organizowane będą liczne konkursy z nagrodami. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w różnych konkurencjach, może też namówić rodziców do wspólnej zabawy. Każdy uczestnik będzie miał szansę na zdobycie fantastycznych nagród.

To wszystko i wiele więcej atrakcji odbędzie się w ramach biletu wstępu do Sali zabaw.

To nie koniec atrakcji tego dnia Włosko i My kawiarnia dla rodziców z dziećmi z najsmaczniejszą włoską pizzą i przekąskami przygotowała niespodziankę dla naszych małych gości- nasz fantastyczny, dziecięcy deser lodowy będzie w promocji dla każdego malucha – jedyne 10zł. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji , niech ten dzień będzie pełen atrakcji, ale też wyjątkowych smaków. Na rodziców czeka aromatyczna kawa przygotowana przez naszych baristów, wyśmienite ciasta prosto z naszej z cukierni, a dla fanów włoskiej kuchni makarony, pizze z autentycznymi włoskimi składnikami.