Strefa dla rodzica

Inca Play to sala zabaw nie tylko dla dzieci. Zależy nam na tym, żeby wszyscy goście naszego parku rozrywki, bez względu na wiek, czuli się tutaj dobrze i mogli robić to, co lubią – dlatego tworząc projekt tego miejsca pomyśleliśmy też o rodzicach. Oni również mogą liczyć na dobrą zabawę i fajnie spędzony czas. U nas nikomu nie grozi nuda!

 

Uwielbiasz bawić się ze swoim dzieckiem? To świetnie, dołącz do niego i razem szalejcie na ulubionych atrakcjach. Możecie wspólnie zjeżdżać na zjeżdżalniach, bujać się na pirackim statku, kręcić się na diabelskim młynie, wspinać się do domków na drzewie, rozwiązywać zagadki, grać, ścigać się, a także zdobywać szczyty w strefie funclimb. Zwłaszcza na ściankach wspinaczkowych obecność rodzica często się przydaje – niektórym dzieciom trudno przełamać swoje lęki, ale gdy widzą, że mama lub tata się wspina, od razu nabierają więcej odwagi. Bądź towarzyszem zabaw swojego dziecka. To pozwoli Wam wzmocnić łączącą Was więź i stworzyć wiele bezcennych wspomnień.

Włosko i My zaprasza do siebie również rodziców organizujących w naszej sali zabaw przyjęcia urodzinowe dla swoich dzieci. W czasie, gdy dzieciaki szaleją w zarezerwowanej specjalnie dla nich salce urodzinowej i ulubionych strefach rozrywki Inca Play oraz zdmuchują świeczki z tortu i napełniają brzuchy łakociami, rodzice mogą rozsiąść się wygodnie w swojej własnej loży, gdzie ugościmy ich równie serdecznie, częstując włoską pizzą, domowym ciastem i innymi pysznymi przekąskami oraz świeżo paloną kawą, herbatą czy sokiem. Nie bez powodu mówi się o nas, że organizujemy najlepsze przyjęcia urodzinowe w Warszawie. U nas wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice, mogą liczyć na troskliwą opiekę i obsługę na najwyższym poziomie.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Inca Play, możesz skorzystać z usług naszego przewodnika, tzw. concierge. To osoba odpowiedzialna za indywidualną opiekę nad gośćmi, poświęcająca im czas i uwagę, zapewniająca osobiste podejście i kompleksową pomoc. Nasz concierge odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także oprowadzi Cię po sali zabaw, pokaże jej atrakcje i salki urodzinowe, przedstawi ze szczegółami ofertę oraz doradzi w kwestiach organizacyjnych. Razem zaplanujecie idealny event okolicznościowy, który będzie gwarancją niezapomnianych chwil dla Ciebie i Twojego dziecka.