Czerwiec w Inca Play

Czerwiec to przepiękny miesiąc, w którym dzieci mają swoje święto Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wyjątkowo w tym roku, ze względu na nasz nowy projekt, nie będziemy mogli go obchodzić w Sali zabaw Inca Play, ale już dziś zapraszamy Was serdecznie 3 czerwca na event z okazji Dnia Dziecka w Parku Szczęśliwickim, który co roku organizuje Urząd Dzielnicy Ochota. Jesteśmy wieloletnim partnerem tego wydarzenia. Tego dnia czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji, spotkacie też naszych pracowników, którzy podzielą się z Wami wiedzą na temat nowej Sali zabaw, którą otwieramy na jesieni w CH Blue City po drugiej stronie 4-go piętra. Nie zdradzimy wszystkich szczegółów, ale już teraz uchylimy rąbka tajemnicy z naszego projektu i udzielimy kilku informacji na temat nowego projektu, nad którym pracujemy z profesjonalnym biurem architektonicznym, specjalizującym się w projektach centr nauki, muzeów, a także atrakcji rodzinnych.

Zanim jednak podjęliśmy współpracę z architektami, spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z naszymi Klientami o ich potrzebach, oczekiwaniach, byliśmy na wielu szkoleniach oraz targach rozrywki dla rodzin-  to wszystko w połączeniu z naszym 14letnim doświadczeniem spowodowało, że zapragnęliśmy stworzyć dla Was coś więcej niż kolejną salę zabaw. Mamy wielką nadzieję, że spodoba Wam się nowy projekt!!!

Na wstępie zdradzimy, że nasz małpi gaj będzie konstrukcją, po której swobodnie będą mogły się poruszać nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Wiemy jak bardzo cenna jest dla Was możliwość zabawy całą rodziną, dlatego też wraz z architektami znaleźliśmy podwykonawcę, który ma wszystkie certyfikaty i atesty do tego, by taka konstrukcja powstała.  Wykorzystując wysokość naszej nowej przestrzeni w centrum handlowym Blue City, powstaną domki na drzewach, które połączone będą bezpiecznymi kładkami zawieszonymi na 4m wysokości. Pamiętacie Naszą strefę malucha?? Była zdecydowanie wyjątkowa, ale mając na względzie wszystkie Wasze uwagi postanowiliśmy stworzyć naprawdę nietuzinkowe miejsce. Przestronna i specjalnie wydzielona przestrzeń dla maluchów zostanie wyposażona w indywidualny projekt tablic manipulacyjnych oraz gier sensorycznych, wszystko po co aby najmłodsi poza zabawą rozwijali umiejętności poznawcze. Nasze „maluszkowo”  będzie przeznaczone wyłącznie dla dzieci do 4 roku życia, tak, aby raczkujące bobasy czuły się komfortowo i bezpieczne. Tym razem nie zabraknie Waszego ukochanego basenu z  piłeczkami.

W naszej klimatycznej kawiarni znajdą dla siebie miejsce Ci, którzy będą mieli ochotę na chwilę relaksu przy kawie, owocowym koktajlu bądź herbacie i domowym wypieku. Ale także dzieci, które zgłodnieją po wielogodzinnej zabawie będą mogły przekąsić zdrowy i pożywny posiłek. W naszej ofercie wszystko będzie pyszne i świeże, przygotowywane przez Nas na miejscu. Oczywiście nie zapominamy też o małych grzeszkach, nie zabraknie również tych mniej zdrowych produktów, dla każdego coś dobrego ?.

Inca Play, to od wielu lat najlepsze miejsce na organizację urodzin dla dziecka w Warszawie. Często powtarzamy- organizacja przyjęć urodzinowych to Nasza specjalność. Dzięki zupełnie nowym,  nietuzinkowym salkom urodzinowym, każde przyjęcie urodzinowe będzie nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, ale także wspaniałą niezapomnianą przygodą. Koniecznie bacznie nas obserwujcie!!!

Chcielibyśmy ponadto przypomnieć, że cały czas czynnie bierzemy udział  w wielu eventach i wydarzeniach na terenie Warszawy i poza nią. Obserwujcie naszego fanpage’a na Facebooku:  oraz profil na Instagramie.

 

 

 

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa