CENNIK: SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, GRUPY OD 15 OSÓB

Pon - pt w zakresie 11:00 początek zabawy - 16:00 koniec *

SALA ZABAW

2H

25 zł / osoba

ŚCIANKI
WSPINACZKOWE
FUN CLIMB

1H

20 zł / osoba

SALA ZABAW +
ŚCIANKI
WSPINACZKOWE

2H

30 zł / osoba

WARSZTATY

25-32 zł / osoba

BILET ŁĄCZONY
SALA + ŚCIANKI + DOWOLNY WARSZTAT

3H

60 zł / osoba

* w kwestii godzin otwarcia jesteśmy elastyczni, skontaktuj się z nami

Sala zabaw

Sala zabaw dla dzieci to świat pełen przygód, w którym czeka moc atrakcji i niespodzianek.

Ścianki

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci to strefa pełna wyzwań dla miłośników mocnych wrażeń.

Catering

Pyszne i zdrowe jedzenie w bogatym, zróżnicowanym wyborze – dla każdego coś dobrego.

Warsztaty

Ciekawe warsztaty dla dzieci rozwijające ich wyobraźnię i zaspokajające głód wiedzy.

Pozostałe

Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania w naszej sali zabaw dla dzieci.

INCA PLAY

Wizyta w Inca Play, najlepszej sali zabaw dla dzieci w Warszawie, to świetny pomysł na wycieczkę klasową dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Takie urozmaicenie programu dydaktycznego z jednej strony daje możliwość oderwania się na chwilę od szkolnej rutyny, odprężenia się i zregenerowania sił, z drugiej zaś inspiruje do eksploracji, stymuluje ciekawość i kreatywność oraz wspiera rozwój praktycznych umiejętności. Wycieczka klasowa do sali zabaw sprzyja także integracji, ponieważ buduje atmosferę przyjaźni pomiędzy dziećmi i pozwala im w łatwy i przyjemny, a przede wszystkim naturalny, niewymuszony sposób uczyć się wzajemnego zrozumienia, komunikacji i współpracy.

Nasza oferta dla grup zorganizowanych jest bardzo zróżnicowana – obejmuje zarówno propozycje dla przedszkoli, jak i szkół podstawowych. Na wycieczki dla przedszkoli polecamy się przede wszystkim ze względu na dużą, barwną i bogatą w ciekawe, angażujące rozrywki Strefę Malucha. Dzieci do lat 4 mogą tu rozwijać swoje zdolności percepcyjno-motoryczne oraz umiejętności poznawcze i społeczne. Nasza Strefa Malucha to prawdziwe królestwo dziecięcych marzeń, w dodatku unikatowe na skalę krajową – drugiego takiego miejsca nie znajdziesz nie tylko w Warszawie, ale nawet całej Polsce. Wyspa hobbita, wieża do wspinaczki, mostek do domku na drzewie, zjeżdżalnia, ukochany basen wypełniony piłeczkami, ptaki i motyle, które wprawiamy w ruch i inne propozycje dla eksplorujących świat maluchów. Na starsze dzieci natomiast czekają równie ekscytujące rozrywki głównej strefy naszej sali zabaw, duży małpi gaj z przezroczystymi tunelami, zjeżdżalniami falistymi i spiralnymi, trampolina, wieża spidermena, tor rolkowy, boisko do gry, automaty oraz atrakcje wesołego miasteczka. Do tego istnieje możliwość skorzystania z atrakcji naszych sąsiadów, na przykład kina Helios, gdzie można zamówić indywidualny seans z dowolnie wybranym repertuarem filmowym, czy EscapeRoom24, który zaprasza na detektywistyczną przygodę w kilku udostępnianych przez siebie tematycznych pokojach zagadek. Poza mnóstwem świetnej zabawy zapewniamy też oczywiście fajne miejsca na odpoczynek i relaks oraz pyszne przekąski przygotowywane na miejscu przez znakomitego szefa kuchni.

Nasze oferty wycieczek dla szkół i przedszkoli obejmują także warsztaty, czyli praktyczne i lubiane przez dzieci zajęcia edukacyjne łączące naukę z zabawą. Warto nimi wzbogacić zwłaszcza wycieczki jednodniowe dla przedszkoli, choć oczywiście wycieczki jednodniowe dla szkół podstawowych też bardzo skorzystają na takiej atrakcji. Dzięki niej pobyt w Inca Play będzie nie tylko wyjątkową przygodą, ale też cennym doświadczeniem edukacyjnym. Warsztaty dostępne są oczywiście w szerokim i zróżnicowanym wyborze, ich program można więc bez problemu dostosować do konkretnej grupy wiekowej.

DLA SZKÓŁ

DLA PRZEDSZKOLI

Wycieczki dla przedszkoli i szkół wcale nie muszą oznaczać nudnych wyjazdów dydaktycznych czy autokarowych wycieczek objazdowych po Warszawie. Nasza sala zabaw pomoże Wam zorganizować zupełnie inne, fajne i ciekawe wycieczki szkolne, które zafundują Waszym podopiecznym niesamowite emocje i będą dla nich niezapomnianym przeżyciem, a jednocześnie idealnie wpiszą się w pedagogiczny program ukierunkowany na rozwijanie ich talentów i potencjału.