CENNIK: SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, GRUPY OD 15 OSÓB

Pon - pt w zakresie 11:00 początek zabawy - 16:00 koniec *

SALA ZABAW

2H

25 zł / osoba

ŚCIANKI
WSPINACZKOWE
FUN CLIMB

1H

20 zł / osoba

SALA ZABAW +
ŚCIANKI
WSPINACZKOWE

2H

30 zł / osoba

WARSZTATY

25-32 zł / osoba

BILET ŁĄCZONY
SALA + ŚCIANKI + DOWOLNY WARSZTAT

3H

60 zł / osoba

* w kwestii godzin otwarcia jesteśmy elastyczni, skontaktuj się z nami

Sala zabaw

Sala zabaw dla dzieci to świat pełen przygód, w którym czeka moc atrakcji i niespodzianek.

Ścianki

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci to strefa pełna wyzwań dla miłośników mocnych wrażeń.

Catering

Pyszne i zdrowe jedzenie w bogatym, zróżnicowanym wyborze – dla każdego coś dobrego.

Warsztaty

Ciekawe warsztaty dla dzieci rozwijające ich wyobraźnię i zaspokajające głód wiedzy.

Pozostałe

Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania w naszej sali zabaw dla dzieci.

INCA PLAY

Wizyta w Inca Play, najlepszej sali zabaw dla dzieci w Warszawie, to świetny pomysł na wycieczkę klasową dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Takie urozmaicenie programu dydaktycznego z jednej strony daje możliwość oderwania się na chwilę od szkolnej rutyny, odprężenia się i zregenerowania sił, z drugiej zaś inspiruje do eksploracji, stymuluje ciekawość i kreatywność oraz wspiera rozwój praktycznych umiejętności. Wycieczka klasowa do sali zabaw sprzyja także integracji, ponieważ buduje atmosferę przyjaźni pomiędzy dziećmi i pozwala im w łatwy i przyjemny, a przede wszystkim naturalny, niewymuszony sposób uczyć się wzajemnego zrozumienia, komunikacji i współpracy.

Inca Play to przyjazne i inspirujące środowisko, w którym dzieci mogą nie tylko świetnie się bawić, ale też wzbogacać swoją wiedzę o świecie i zdobywać nowe umiejętności. Z myślą o ich wszechstronnym, zarówno intelektualnym, jak i motorycznym, a także społecznym rozwoju przygotowaliśmy warsztaty, czyli zajęcia grupowe ukierunkowane na aktywizację i integrację, stanowiące ciekawą i angażującą alternatywę dla tradycyjnych form nauki. Warsztaty dla dzieci to doskonała propozycja rekreacji dla uczniów szkoły podstawowej czy przedszkola oraz innych grup zorganizowanych, w tym podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i biur turystycznych organizujących obozy sportowe, ferie zimowe czy letnie półkolonie.

Warsztaty dla szkół i warsztaty dla przedszkoli to zajęcia grupowe dla dzieci, których głównym celem jest poszerzanie ich horyzontów w sposób możliwie interaktywny, a przy tym wesoły i ekscytujący. Dzięki nim młode umysły mają szansę zaspokoić swój głód wiedzy i odkryć jak można czerpać radość z nauki. Oferowane przez nas warsztaty dla szkół i warsztaty dla przedszkoli dostępne są w szerokim wyborze tematycznym, obejmującym między innymi lekcje przyrodnicze, eksperymenty chemiczne, zabawy plastyczne i zajęcia kulinarne. Wśród uczniów szkół podstawowych największą popularnością cieszą się oczywiście warsztaty kulinarne dla dzieci, ponieważ w ich trakcie uczestnicy samodzielnie przyrządzają swoje ulubione specjały (pizzę, lody lub mleczne koktajle), które potem mogą ze smakiem spałaszować. Przedszkolaki z kolei uwielbiają warsztaty artystyczne, zwłaszcza malowanie buziek, gdyż jest to dla nich fantastyczna forma wyrazu, uwalniająca kreatywność i stymulująca wyobraźnię w warunkach radosnej beztroski. Takie ciekawe, edukacyjne zajęcia dla dzieci stanowią wspaniałą odskocznię od sztywnych ram standardowego programu dydaktycznego realizowanego przez szkoły i przedszkola, dlatego polecamy je jako uzupełnienie planu klasowych wycieczek do Warszawy. Gwarantujemy, że spędzony z nami czas będzie przyjemny i dobrze spożytkowany. Nasze warsztaty dla szkół podstawowych i przedszkoli zawsze bawią i uczą, skutecznie zachęcając maluchy i młodzież do rozwijania swoich pasji i talentów, a przy okazji również pomagają im budować i zacieśniać relacje z rówieśnikami. Jednocześnie pozwalają odpocząć im opiekunom, dając im chwilę oddechu i komfortowego wypoczynku w kawiarni Włosko i My.

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

GRUPY ZORGANIZOWANE

Organizatorzy obozów, ferii i półkolonii mogą urozmaicić warsztatami dla dzieci swój standardowy program rekreacyjny, oferując podopiecznym dodatkowe możliwości rozwoju i zabawy. W zależności od wieku i preferencji grupy proponujemy różne tematyki zajęć: od artystycznych przez naukowe po kulinarne i przygodowe. Dzieciom w wieku przedszkolnym na pewno spodobają się warsztaty kreatywne, w szczególności magiczne bubble show, czyli kurs tworzenia pięknych baniek mydlanych. Starszym dzieciom natomiast przypadną z pewnością do gustu gry terenowe dla gotowych na wyzwania nieustraszonych poszukiwaczy skarbów oraz zajęcia z zakresu biologii, fizyki i chemii dla małych odkrywców zafascynowanych tajemnicami otaczającego ich świata. Dużym zainteresowaniem grup zorganizowanych cieszą się także warsztaty kulinarne dla dzieci, w trakcie których uczestnicy uczą się przyrządzać mleczne koktajle, tajskie lody lub włoską pizzę, by potem tymi pysznymi specjałami nakarmić brzuszki. Wszystkie nasze zajęcia dla dzieci prowadzone są przez profesjonalnych animatorów, a więc osoby specjalizujące się w pracy z najmłodszymi, potrafiące zainspirować ich i zachęcić do twórczej oraz intelektualnej aktywności. Pod ich okiem dziecięca kreatywność ma szansę w pełni rozkwitnąć, dając podwaliny dla dalszego rozwoju, a dodatkowo przy ich wsparciu dzieci nabywają też i kształtują potrzebne im kompetencje społeczne, ćwicząc komunikację i współpracę. Zapraszamy do nas grupy zorganizowane z Warszawy i okolic, jak również innych regionów Polski – jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i instytucjami z całego kraju.