We wrześniu dzieci wracają do szkoły, a Inca Play wraca z designerską Strefą Malucha i ciekawymi eventami! 🙂 

W tym letnio-jesiennym okresie Inca szykuje dla Was gorące nowości! Czeka na Was nowoczesna, bezpieczna i edukacyjna Strefa Malucha, która swoimi atrakcjami rozbudzi  każdą dziecięcą wyobraźnię! Drewniana ścieżka, zjeżdżalnia, wigwamy, zabawki sensoryczne i stoły multimedialne to miejsca, przy których na pewno nie będziecie się nudzić!

Niezwykle ciekawie w Inca Play zapowiada się drugi weekend września (10-11.09) , gdyż wtedy  nasz plac zabaw zamieni się w prawdziwy wybieg modowy*. Będziecie mogli zaprezentować swój styl razem z Inca Play! Dodatkowo, czekają na Was konkursy związane z modą, projektowanie T-shirtów, z których powstania Wasza wystawa! Pokaz będzie odbywał się w godzinach 13:30-17:00.

Podczas wakacji odświeżyliśmy salki urodzinowe i wprowadziliśmy nowe warsztaty takie, jak: Kanapkowy mistrz, które będą rozwijać zdolności manualne i kulinarne naszych gości, czy Zostań piłkarzem, podczas których dzieci mogą szlifować swoje umiejętności sportowe.

Inca Play, jak co roku pomoże Wam oderwać się od szkolnych zadań i domowych obowiązków gwarantując brak nudy i niesamowitą rozrywkę!

 

*Osoby, których dzieci chcą wziąć udział w pokazie prosimy o zgłaszanie się do recepcji.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa