Dopiero pisaliśmy o urlopowym wypoczynku i rekreacji, a już nastał wrzesień. Czy tylko nam wakacje minęły tak szybko? Niestety, często jest tak, że wszystko, co dobre, szybko się kończy. Często, ale nie zawsze! Tak jest w tym przypadku, ponieważ każdy kolejny miesiąc przybliża nas do wielkiego otwarcia sali zabaw dla dzieci Inca Play! Dokładną datę otwarcia poznacie już niedługo, ale zanim to nastąpi, uchylimy dziś kolejnego rąbka tajemnicy na temat naszego projektu bliżej natury.

W nowej sali zabaw stawiamy na naturalną ewolucję. Ma to swoje odniesienie zarówno do atrakcji, oferty gastronomicznej, jak i urodzinowej. W każdym z tych aspektów znajdziecie nowości, jednak nie będą one jedynymi propozycjami. Będziemy  także czerpać z wzorców, które polubiliście na starej powierzchni oraz wyróżniały nas na tle innych centrów rozrywki. W nowym projekcie staraliśmy się zawrzeć esencję sprawdzonych rozwiązań sprzed przebudowy oraz dodatkowo poszerzyć o unikatowe pomysły, których nie znajdziecie nigdzie indziej!

Pomimo wszystkich zmian, które nas czekają, jedno pozostanie niezmienne: W sali zabaw nadal będziemy organizować najlepsze urodziny dla dzieci w Warszawie! Na jubilatów będzie czekało 6 niepowtarzalnych salek urodzinowych. Wspominaliśmy już o pokojach: ZAMEK (ewolucyjne połączenie dwóch starych salek: rycerskiej oraz księżniczki), a także TERMO ze strefą gotowania. Co nas czeka w kolejnej? Przenosimy się na PIKNIK! Z czym Wam kojarzy się to słowo? Nam z pysznymi przekąskami na świeżym powietrzu, odpoczynkiem i wspólną zabawą. Jesteśmy przekonani, że taki motyw przewodni przypadnie Wam do gustu 🙂

Szykujemy także trochę niespodzianek w naszej kawiarni Inca Cafe! Wiemy, że dużą popularnością cieszyły się nasze ciasta – klasyczny sernik, szarlotka oraz czekoladowe brownie. Pozostają one z nami cały czas! Oferta zostanie jednak poszerzona nie tylko o nowe słodkości – serwować będziemy także zdrowe zupy, kanapki, sałatki oraz orzeźwiające smoothies. Przygotowaliśmy także dla Was więcej miejsc siedzących w kawiarni, by każdy chętny mógł w spokoju spożyć posiłek, napić się aromatycznej herbaty lub kawy i zażyć odrobiny relaksu.

Gdy będziecie w spokoju oddawać się przyjemności w Inca Cafe, na dzieci czeka ogrom atrakcji na sali zabaw. W tym miesiącu przedstawimy Wam zabawki, które spotkaliście już na starej powierzchni, jednak nawiązując do idei ewolucji, nie chcieliśmy opierać się na wszystkich nowych sprzętach – nowa sala zabaw będzie udoskonaloną wersją starej, a nie zupełnie odrębnym projektem. Dlatego też już od jesieni będziecie mieli ponowną okazję pojeździć na Waszym ulubionym Diabelskim Młynie – zabawy będzie co niemiara! W Inca Play będziecie mogli również skorzystać z podłogi interaktywnej z dużą ilością gier do wyboru, oraz edukacyjnych, dotykowych stołów multimedialnych, pobudzających wyobraźnię oraz umiejętności logicznego myślenia każdego dziecka.

Gdy mowa o edukacji, pora przedstawić kolejne kryjówki na trasie ścieżki tropem polskich zwierząt. W poprzednich aktualnościach wspominaliśmy między innymi o zwierzątkach, których gniazda znajdują się nad ziemią. Jednak polska fauna obfituje nie tylko w ptactwo, prawda? Dlatego by odkryć świat zwierząt z kolejnej kryjówki, musimy zejść na ziemię. Przedstawimy naszym najmłodszym gościom dostojnego mieszkańca polskich lasów – zagrożonego wyginięciem przedstawiciela rodziny kotowatych, rysia. Dodatkowo, postaramy się też obalić kilka mitów o kolejnym, charakterystycznym polskim zwierzęciu – wilku. Dla niego również przewidzieliśmy jedną ze stacji.

Gdy będziecie chcieli zobaczyć wizualne efekty pracy w postaci zdjęć z placu budowy, wstępnych wizualizacji sali zabaw lub dowiedzieć się gdzie będziecie mogli spotkać nas na mieście, gorąco zachęcamy do obserwowania nas w serwisach społecznościowych: na Facebooku oraz Instagramie . Życzymy wszystkim dzieciom miłego powrotu do szkoły a rodzicom trochę spokoju – już niebawem będziecie mogli go zaznać w nowej Inca Play 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa