Warsztaty i zajęcia dla szkół

Inca Play to centrum rozrywki, które ma do zaoferowania coś więcej niż tylko dobrą zabawę – odwiedzające nas dzieci mogą liczyć również na porcję ciekawych informacji, które zaspokoją ich naturalny głód wiedzy, zagadek i łamigłówek, które rozbudzą ich wyobraźnię i kreatywność, oraz wyzwań, które pozwolą im sprawdzić się w nowych rolach i zadaniach. Kierowani chęcią zaspokajania tych wrodzonych dziecięcych potrzeb oraz odkrywania i rozwijania ich potencjałów, poszerzyliśmy naszą ofertę o warsztaty dla dzieci, czyli zajęcia edukacyjne dla grup szkolnych i przedszkolnych, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowych szkolnych lekcji. Udział w takich zajęciach mogą wziąć dowolne grupy zorganizowane zarówno z Warszawy, jak i spoza Warszawy.
Grudniowe warsztaty – Dekorowanie pierników 25 zł/dziecko

Jakie warsztaty edukacyjne dla dzieci mamy do zaoferowania?

Bubble Show – NOWOŚĆ

Idealne warsztaty dla dzieci nie istnieją? Nie zgadzamy się z tym! Bubble show to połączenie pokazu  z warsztatami, czyli prawdziwa sztuka i ogromna ilość szczęścia i magii, która zachwyci dorosłych i dzieci. Podczas warsztatów nasi mali twórcy przeniosą się w magiczny świat baniek mydlanych pod okiem naszego Mistrza Bąbelka. Atrakcja ta rozpocznie się od mini pokazu, aby następnie nauczyć wszystkich gości: lewitujących baniek, odbijających się, baniek w bańce. Na zakończenie każdy uczestnik zostanie zamknięty w magicznej bańce mydlanej. Zobacz

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Tajskie lody – NOWOŚĆ

Warsztaty dla dzieci, gdzie każdy z naszych młodych uczestników będzie mógł stworzyć przepyszny, zimny przysmak techniką prosto z Tajlandii. Pod okiem animatora dzieci tworzą przepyszne lody z wybranymi dodatkami, na specjalnych zmrożonych tacach. Jest to nowość w Inca Play której nie znajdziecie w innej sali zabaw na terenie Warszawy, idealne kulinarne warsztaty dla szkół.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Dziecięce laboratorium

Zajęcia grupowe przybliżające uczestnikom podstawowe pojęcia i zasady z zakresu chemii. W ich trakcie dzieci mogą samodzielnie przeprowadzać proste doświadczenia i eksperymenty o zadziwiających, często spektakularnych efektach, co daje im wielką frajdę, a jednocześnie uczy twórczego i logicznego myślenia.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
20 zł/os.

Galaktyka w słoiku

Zajęcia dla dzieci odkrywające przed nimi tajniki kosmosu. W ich trakcie uczestnicy poznają odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wszechświata oraz tworzą prostą, ale jakże piękną dekorację w postaci kosmicznej kompozycji zamkniętej w szklanym pojemniku, którą potem zabiorą ze sobą na pamiątkę.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Las w słoiku – Mały ogrodnik

Zajęcia przyrodnicze nie tylko dla miłośników fauny i flory. Dzięki nim dzieci poznają bliżej otaczającą je przyrodę, odkryją fascynujące tajemnice natury i nauczą się dbania o środowisko, a także własnoręcznie stworzą niezwykłe roślinne arcydzieło i dowiedzą się jak o nie dbać, by długo służyło im jako piękna ozdoba.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Freak Shake

Zajęcia grupowe uczące samodzielnego przyrządzania shake’ów. W ich trakcie dzieci eksperymentują ze składnikami i testują różne smaki, tworząc oryginalne autorskie receptury w poszukiwaniu przepisu na najlepszy koktajl mleczny na świecie, a jednocześnie rozwijają swoją kreatywność i kulinarne zainteresowania.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Ciao Bambino

Warsztaty kulinarne, które przenoszą uczestników do słonecznych Włoch. Podczas tych zajęć dzieci wcielają się w rolę włoskich kucharzy i samodzielnie przygotowują pizzę, z naszą pomocą wyrabiając ciasto i komponując dodatki, by na końcu tej niezwykłej podróży do świata smaków oddać się rozkoszom degustacji.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
28 zł/os.

Poszukiwacze skarbów

Zajęcia terenowe, w trakcie których dzieci buszują po naszej sali zabaw w poszukiwaniu skarbów, czyli kopert zawierających zagadki i łamigłówki wskazujące drogę do miejsca ukrycia głównej nagrody. Taka zabawa to fantastyczna przygoda, rozwijająca intelekt, zachęcająca do ruchu i budująca poczucie wspólnoty.

Czas trwania: ok. 40 min

Cena dla grup zorganizowanych:
20 zł/os.

Warsztaty dla dzieci w Inca Play to rozrywka i nauka w jednym. Nasi podopieczni nie tylko świetnie się na nich bawią, ale też wzbogacają swoją wiedzę, zdobywają nowe doświadczenia i poszerzają horyzonty – a to z pewnością przyda im się w przyszłości. To dla nas wielka przyjemność wspierać ich rozwój i edukację, a przy tym dostarczać im mnóstwa uśmiechów i radości.
22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa