Informujemy, że z powodu braku założonej ilości uczestników, Warsztaty zostają odwołane. Prosimy o śledzenie aktualności i anszego Fanpage na portalu Facebook.com, gdyż niebawem pojawią się kolejne Warsztaty dla rodziców.

 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla rodziców „jak wychowywać dziecko i osiągnąć sukcesy”, które odbęda się w niedzielę 28 lutego w Klubie Lucid przy Inca Play*.

ZAPISY:
HTTP://WWW.UCZESTNICY.PL/EVENT/COACHING-DLA-RODZICOW—JAK-WYCHOWYWAC-DZIECKo-i-osiagac-sukcesy

<HTTPS://WWW.SENSITY.PL/COACHING-DLA-RODZICOW-JAK-WYCHOWYWAC-DZIECKO/>; Coaching dla rodziców – jak wychowywać dziecko i osiągać sukcesy?

Coaching to wciąż enigmatyczne hasło. Słyszymy, że coaching to nowoczesna forma rozwoju, że jest skuteczny, że duże firmy i korporacje stosują go od lat. Ale co tak naprawdę stoi za tym słowem …? Czy coaching jest receptą na wszystko …? Oraz w jaki sposób może być w byciu dobrym rodzicem?

W ramach warsztatu będziesz miał okazję poznać coaching, jego istotę i w jaki sposób możesz go wykorzystać w roli RODZICA. Poznasz doświadczonych Coachów, którzy wprowadzą Cię w narzędzia coachingowe dzięki którym zweryfikujesz siebie jako mamę lub tatę. Poznasz coaching jako metodę do wydobywania potencjału swojej pociechy, do wzmacniania jej talentów, a przede wszystkim do jej świadomego wychowywania.

DLA KOGO? Dla każdego, kto chce zwiększyć świadomość swojej roli jaką odgrywa w życiu swoim i swojego dziecka.

Z KIM? Spotkanie poprowadzą trenerzy i coachowie na co dzień pracujący w firmie coachingowo – szkoleniowej Profi Biznes

CO ZYSKASZ?

– dowiesz się czym jest coaching i do czego się go wykorzystuje, jaką rolę może pełnić w życiu codziennym

– weźmiesz udział w warsztacie coachingowym, który pozwoli Ci na wgląd w siebie, poznanie swoich mocnych i słabych stron, a jednocześnie nauczysz się pracować w taki sposób ze swoim dzieckiem

– dowiesz się jak pokonywać bariery w dążeniu do celu, jak budować motywację

 

*Warunkiem odbycia się warsztatów jest potwierdzenie obecności na nich co najmniej 25 zapisanych uczestników w przeddzień warsztatów.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa