Warsztaty dla szkół

Warsztaty edukacyjne

Szalone laboratorium

Edukacyjne zajęcia dla grup, które rozszerzają podstawę programową. Zajęcia udowadniają, że przedmioty takie chemia, fizyka, biologia są ciekawe i interesujące. Czy dwutlenek węgla można zobaczyć? I czy suchy lód paruje? A może się topi? Odpowiedzi na te pytania poznacie na naszych zajęciach! Co jeszcze? Dowiemy się co nieco o zmianach stanów skupienia, wykonując doświadczenia wraz z tajemniczym dymem. Odkryjemy jak szybko ciało stałe może zamienić się w gaz, a na koniec wytworzymy mnóstwo bąbelków, które będą przed nami uciekać!

Cele: poznanie pojęcia „stanu skupienia”; przedstawienie trzech stanów skupienia; zapoznanie się z właściwościami dwutlenku węgla.

Cena:
Warsztaty (45 min.) – 22 zł /dziecko.
Zabawa+ warsztaty (2h+45 min) – 32 zł/dziecko.

Lekcja ekologii

Rozszerzająca podstawę programową lekcja ekologii to wspaniałe zajęcia dla grup. Najciekawsze zagadnienia związane ze środowiskiem, wyjaśnienie bardzo modnego tematu – idei zero waste. Na lekcji dowiemy się jakie działania od małego można wykonywać, aby chronić planetę, przybliżymy wszystkim uczestnikom informacje na temat recyklingu. Na tę niezwykłą lekcje przygotowaliśmy zadania grupowe i praca plastyczna w duchu upcyklingu. Gwarantujemy naukę połączona z zabawą i mnóstwem ciekawostek.

Cena:
Warsztaty (45 min.) – 12 zł /dziecko.
Zabawa+ warsztaty (2h+45 min) – 23 zł/dziecko.

Warsztaty kulinarne

Ciao bambino!

Warsztaty pizzy, które przeniosą dzieci do słonecznego Neapolu, umożliwiając poznanie tajników wyrabiania włoskiego ciasta, a także udekorowania pizzy aromatycznym sosem z pomidorów oraz świeżymi składnikami dopełniającymi potrawę. Każdy mały kucharz otrzyma atrybuty prawdziwego pizzaiolo, niezbędne do przygotowania własnego wypieku. Podczas trwania warsztatów dla dzieci, uczestnicy będą mieć okazję zapoznania się z historią pochodzenia pizzy, poszczególnych składników dania oraz opowieścią, dla kogo specjalnie powstała najpopularniejsza odmiana pizzy- Margherita. Wspólne ozdabianie ciasta oraz wybór spośród różnorodnych składników, to wspaniały pomysł na grupową ucztę.

Cena:
Warsztaty (40 min.) – 15 zł /dziecko.
Zabawa+ warsztaty (2h+40 min) – 24 zł/dziecko.

Freak shake

Zupełnie nowa, urozmaicona propozycja standardowej wersji shake’a? Dla nas to nic trudnego!! Podczas warsztatów dla dzieci, przygotują własną autorską kompozycję. Zapewnimy wszystkie niezbędne materiały w postaci szklanego słoika, ekologicznych słomek, słodkich kolorowych dodatków: gorąca czekolada, słone precle, pianki marshmallow’s, brownie, wafle, bita śmietana, krem czekoladowy Nutella i obowiązkowo pączka na szczycie deseru. Freak shake pobudzi dziecięcą wyobraźnię i zachwyci wyglądem!

Cena:
Warsztaty (40 min.) – 16 zł /dziecko.
Zabawa+ warsztaty (2h+40 min) – 25zł/dziecko.

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne w Inca Play

Na warsztatach dla dzieci, https://incaplay.pl/aktualnosci/ uczestnicy rozwijają swoje zdolności manualne, kreatywność oraz uruchamiają wyobraźnie. Do wyboru:

#malowanie eko toreb – centrum mody, dziecko może poczuć się jak prawdziwy projektant. Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł samodzielnie ozdobić i stworzyć własne dzieło.
#tworzenie świeczek – na warsztatach każdy uczestnik będzie miał niesamowita okazję do stworzenie, pięknej i ozdobnej świeczki z motywem morskim
#tworzenie ozdobnych kuli – ulubieni bohaterowie zamknięci w ozdobnej kuli, prawdziwa pamiątka.

*cena uzgadniana indywidualnie.
Warsztaty (40 min)
Zabawa+ warsztaty (2h+40 min)+40

POŁĄCZ ZABAWĘ W INCA PLAY Z INNYMI FORMAMI RORYWKI

ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W CH BLUE CITY

Inca Play& Kino Helios

Cały dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń? Oczywiście! Proponujemy wspólny bilet do naszej sali zabaw i kina Helios na wybrany seans (dla grup powyżej 10 osób możliwość ustalenia indywidualnego seansu). Wspaniały pomysł na wycieczkę szkolną!

Cena: Sala zabaw 2h+kino: 28 zł/os.

Inca Play& Escape Room

Atrakcje sali zabaw dla dzieci i odnajdywanie klucza do wyjścia! Dla wszystkich lubiących łamigłówki proponujemy zabawę w sali zabaw i przygodę w escape roomie. Do wyboru pokój: Misja na Marsa, Saloon, Narnia, Powstanie Warszawskie. (dla dzieci 8+)

Cena: Sala zabaw 2h+ escape room: 30 zł/os.