Urodziny tematyczne

Motyw przewodni dobrany do pakietu urodzinowego zawiera:

Urodziny dla dziecka w Sali zabaw

Urodziny to niezwykły dzień na który każde dziecko czeka z niecierpliwością. Odświętnie ubrani goście, masa pięknie zapakowanych prezentów, ulubione słodycze i niezwykły tort. Ale co zrobić, aby urodziny dziecka były jeszcze bardziej niezapomniane?

Odpowiedz jest prosta – urodziny tematyczne dla dzieci.
Organizacja niezwykłego przyjęcia urodzinowego w niebanalnych wnętrzach sali zabaw dla dzieci Inca Play. Atrakcyjna lokalizacja, mnóstwo rozrywki, aspekt edukacyjny, niezwykle smakowite jedzenie z bistro Włosko i My, a od niedawna prawdziwa urodzinowa niespodzianka. Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju oferta urodzinowa dla dzieci – urodziny tematyczne w stylu ulubionych bohaterów.

Niezwykły zimowy świat Mroźnej Krainy lodu, gdzie każde dziecko poczuje niepowtarzalną, śnieżną atmosferę świata Elsy i jej przyjaciół. Do wyboru także bijący rekordy popularności wśród dzieci temat gry, pełnej pikseli Minecraft oraz mnóstwo zagadek i tajemnic w jedynym w swoim rodzaju temacie Detektyw na tropie.

Tematyczne urodziny – który temat wybierasz?

Każde tematyczne urodziny to przygoda, którą jubilat i jego goście odwiedzający rodzinne centrum rozrywki zapamiętają na długo. Niezwykle dobrane dekoracje (balony, serpentyn, girlandy), każdego z wybranych tematów, przeniosą wszystkich w magiczny, urodzinowy świat. Dekoracje dopełni tematyczna zastawa oraz wypełniona słodkościami piniata w kształcie ulubionych bohaterów. Nasi animatorzy dla każdego z tematów urodzinowych stworzyli niesamowite zabawy i animacje, które goście zapamiętają na długo. Każde przyjęcie tematyczne to także wydłużony czas w salce urodzinowej. Osoby wybierające ten rodzaj urodzin mają zarezerwowaną sale tylko dla siebie na czas 3 godzin. To dodatkowy czas, który można poświęcić także na nasze dodatkowe warsztaty dla dzieci. Wybór tematycznych urodzin dla dzieci w Sali zabaw Inca Play to gwarancja niepowtarzalnej imprezy, zadowolenie wszystkich gości oraz czas dla rodzice, ponieważ całą organizacją urodzin zajmiemy się my. Jeśli zastanawiasz się nad zrobieniem rezerwacji- możesz przyjść do nas i osobiście ustalić wszystkie szczegóły, nasza wyszkolona kadra pracownicza z chęcią pomoże, doradzi, tak aby podczas przyjęcia wszystko było idealnie.

Poczęstunek na tematycznych urodzinach.

Podczas urodzin tematycznych, podobnie jak w przypadku każdego pakietu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego bistro Włosko i My, wszystkie przekąski przygotowujemy na świeżo, na miejscu, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, w naszym menu znajdują się między innymi pyszna pizza oraz talerze przekąsek, owoców.

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się nad organizacją przyjęcia urodzinowego w Centrum zabaw Inca Play- skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i udzielimy wszystkim rad, aby przyjęcie urodzinowe przebiegło jak najlepiej, a wszyscy goście wspominali je bardzo długo z uśmiechem!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa