Urodziny na ściance wspinaczkowej

Urodziny na ściance wspinaczkowej

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku. Chcesz, żeby Twoje dziecko zapamiętało go na długo? W takim razie zafunduj mu niezwykłą atrakcję, jaką jest przyjęcie w centrum rozrywki ze ścianką wspinaczkową! Takie sportowe urodziny dla dzieci zapewniają zawsze moc silnych wrażeń, a to gwarantuje niezapomniane wspomnienia!

Nasze centrum rozrywki w Warszawie daje możliwość rezerwacji salki urodzinowej wraz z wstępem do strefy fun climb, czyli sali zabaw pełnej różnorodnych ścianek wspinaczkowych. Możesz więc bez problemu zorganizować u nas przyjęcie z wybranego przez siebie pakietu urodzinowego dla małego miłośnika sportu i jego przyjaciół. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz – razem ustalimy wszystkie szczegóły i zorganizujemy najlepsze na świecie urodziny na ściance wspinaczkowej. Zadbamy nie tylko o Twoją pociechę, ale i o Ciebie. Nasze centrum rozrywki posiada przytulne bistro, w którym rodzice mogą spędzić przyjemnie czas we własnym gronie w trakcie urodzinowych przyjęć swoich maluchów. Czeka tam prawdziwa włoska pizza, mnóstwo pysznych przekąsek oraz gorąca kawa i herbata, a do tego oczywiście miłe towarzystwo. Jeśli chodzi o wyżywienie dla maluchów, w ramach pakietu urodzinowego możemy przygotować dowolny poczęstunek: zarówno słone i słodkie przekąski, które dzieciaki tak uwielbiają, jak i zdrowy, pożywny posiłek, który dostarczy im potrzebnych składników odżywczych. A może wolisz połączenie jednego i drugiego? Wszystko da się zrobić!

Zapewniamy dekoracje, rozrywki i menu na sportowe urodziny dla dzieci we własnym zakresie, a ponadto dbamy o zgodny z planem przebieg całej imprezy. Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie animatora, udział w przyjęciu weźmie koordynator dobrej zabawy, czyli osoba, która zajmie dzieciaki wesołą, a przy tym ciekawą i angażującą aktywnością. W strefie fun climb natomiast pod swoje skrzydła weźmie je instruktor, profesjonalny wspinacz z doskonałym podejściem do dzieci, pod którego czujnym okiem maluchy szybko nauczą się podstaw wspinaczki i zaczną szaleć na ściankach.

Urodziny na sportowo mają wiele zalet. Fun climbing jest jednym z tych rodzajów aktywności, które poprawiają sprawność, wzmacniają ciało i ćwiczą intelekt, a przy tym dają wielką radochę, bo wyzwalają endorfiny. Urodziny na sportowo w centrum rozrywki ze strefą fun climb są więc najlepszym przepisem na doskonałą zabawę. Dzieci uwielbiają taką formę spędzania czasu, ponieważ pozwala im ona wykorzystać drzemiące w nich niespożyte pokłady energii oraz zaspokoić naturalną potrzebę eksploracji, a przy okazji sprzyjają integracji. Nie mamy wątpliwości, że Twojemu dziecku taka zabawa też przypadnie do gustu i że urodziny na ściance wspinaczkowej w naszym centrum rozrywki w Warszawie będą dla niego wyjątkowym przeżyciem, które zapadnie mu głęboko w pamięć.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa