Меню дня народження

 

Справжня Італійська піца
для нашої піци ми використовуємо продукти прямо із сонячної Італії, найкращої якості!

 

Wszystkie przekąski przygotowywane są w bistro Włosko i My, które jest nieodłącznym elementem Sali zabaw.

Znajdzie się coś dla każdego!

W Szczególności polecamy prawdziwą włoską pizzę z najlepszej jakości składników ale w menu przekąsek znajdziecie duuużo więcej!

Wszystkie pozycje przygotowywane są na miejscu, są pyszne i świeże bo z najlepszej jakości produktów i z pasją do gotowania !

Doskonale wiemy czego na przyjęciach urodzinowych nie może zabraknąć

W ofercie słodkości do wyboru wszystko to co dzieci lubią najbardziej! W końcu to szczególny dzień więc wszystko musi być idealnie. Żelki, ciastka, pianki, wafelki, cukierki, popcorn. Zadbaliśmy również o to aby w ofercie widniały zdrowsze przekąski. Świeże warzywa, świeże deski owoców, wszystko domowe, robione na miejscu! Zdrowe oznacza też smaczne 🙂

Drodzy rodzice, pomyśleliśmy również o Was. W centrum rozrywki dla dzieci, ważnymi gośćmi dla nas są również rodzice. Miejsce dla rodziców jest specjalnie wydzielone, ale tak aby cały czas dzieci były na ich oku. Przestronne, kilkunastoosobowe loże to idealna opcja na spotkanie w gronie przyjaciół. Kiedy dzieci oddają się zabawie w centrum rozrywki, korzystając z najlepszych atrakcji i największego małpiego gaju, czyli wielopoziomowej konstrukcji zabawowej rodzice mają czas aby spotkać się i porozmawiać. Zorganizuj urodziny dla dziecka w centrum rozrywki i połącz je ze spotkaniem rodziców w Bistro Włosko i My.

Wybór jest duży, może się wydawać skomplikowany ale organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nasza specjalność 🙂 dlatego chętnie Ci doradzimy i wspólnie zaplanujemy ten wielki dzień, bo na przyjęciu urodzinowym dla dzieci w centrum rozrywki Inca Play nie może zabraknąć niczego, nie czekajcie zorganizujcie urodziny dla dziecka już dziś 🙂

 

 

Шановні батьки, якщо ваша дитина мріє про чудовий, колоритний день народження, серед унікальних атракціонів розважального центру в красивій кімнаті зі смачним і різноманітним меню, ви потрапили за адресою. Inca Play розважальний центр де організувати день народження для дитини – суцільне задоволення Широкий вибір пакетів меню та смачне харчування на місці з нуля в Bistro Italo i We безсумнівно виправдає ваші очікування.

Ви вже обрали кімнату для іменин з п’яти красивих, тематичних і сучасних? Кожна з них оформлена по-різному і має зовсім іншу пригоду! Більше того, кожна з них має додаткову привабливість у своєму інтер’єрі! Обов’язково відвідайте розважальний центр Inca Play, перегляньте кімнати для іменин та забронюйте найкращий день народження для дитини!

Пакет на день народження – це наступний крок, ми сподіваємося, що ви прийняли рішення без проблем. Пропозиція включає пакет із власним меню, пакет з необмеженим меню та пакет меню на вибір із пропозицій у залі розваг.

Jeśli jednak sami kompletujecie urodzinowe menu, wspaniale! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele propozycji, aby wybór był łatwy 🙂 Znajdzie się coś dla każdego. W menu przekąsek wszystkie pozycje przygotowywane są na miejscu, świeże z najlepszej jakości produktów w naszej przestronnej kuchni.

W ofercie słodkości do wyboru wszystko to co dzieci lubią najbardziej! W końcu to szczególny dzień więc wszystko musi być idealnie. Żelki, ciastka, pianki, wafelki, cukierki, popcorn. Zadbaliśmy również o to aby w ofercie widniały zdrowsze przekąski. Świeże warzywa, świeże deski owoców, wszystko domowe, robione na miejscu! Zdrowe oznacza też smaczne 🙂

Drodzy rodzice, pomyśleliśmy również o Was. W centrum rozrywki dla dzieci, ważnymi gośćmi dla nas są również rodzice. Miejsce dla rodziców jest specjalnie wydzielone, ale tak aby cały czas dzieci były na ich oku. Przestronne, kilkunastoosobowe loże to idealna opcja na spotkanie w gronie przyjaciół. Kiedy dzieci oddają się zabawie w centrum rozrywki, korzystając z najlepszych atrakcji i największego małpiego gaju, czyli wielopoziomowej konstrukcji zabawowej rodzice mają czas aby spotkać się i porozmawiać. W menu przekąsek urodzinowych pomyśleliśmy również o przekąskach dla dorosłych w ofercie pakietów dla dzieci są także zestawy przekąskowe dla dorosłych a w nich: deski tapasów, kanapek, warzyw i wrapów, domowe ciasta- pieczone na miejscu od podstaw. Zorganizuj urodziny dla dziecka w centrum rozrywki i połącz je ze spotkaniem rodziców w kawiarni Inca Cafe.

Wybór jest duży, może się wydawać skomplikowany ale organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nasza specjalność J dlatego chętnie Ci doradzimy i wspólnie zaplanujemy ten wielki dzień, bo na przyjęciu urodzinowym dla dzieci w centrum rozrywki Inca Play nie może zabraknąć niczego, nie czekajcie zorganizujcie urodziny dla dziecka już dziś 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa