Nowy Rok to czas postanowień, deklaracji i dodatkowej energii, która towarzyszy nam wraz z nadejściem nowych wyzwań. Nie inaczej będzie w Inca Play! Naszym postanowieniem na przyszły rok jest by dostarczać naszym Klientom jeszcze więcej zabawy i radości! Już w styczniu szykujemy nowe atrakcje oraz promocje!

Inca Play poszerza swoją ofertę o dodatkowe automaty do gry, dostępne na głównym placu. Kto zechce spróbować przejechać się super wyścigówką, pojeździć na Dinozaurze, zagrać w znanego cymbergaja czy wypróbować najnowszy hit Monster Smash, zapraszamy do nas! 🙂

Jako dodatkową atrakcję podczas urodzin, wprowadzamy od stycznia nasz autorski projekt pokoju zagadek, w którym dzieci będą rozwiązywać łamigłówki, aby móc wydostać się z pokoju oraz kontynuować zabawę! Na początek przygotowaliśmy dwie tematyczne wersje łamigłówki: ucieczka z piramidy oraz bezludna wyspa. Emocje i zabawa gwarantowane 🙂

Dla naszych Klientów, przygotowaliśmy także specjalną promocję – 20% zniżki od ceny pakietu na organizację urodzin w styczniu! Zarezerwuj i zorganizuj urodziny w okresie 13.01-31.01.18 i zgarnij super rabat! Warto skorzystać i zamówić urodziny także podczas ferii zimowych!

Jeżeli już mowa o feriach, nie zapomnieliśmy również o grupach zorganizowanych, które bardzo chętnie i licznie odwiedzają nas w czasie zimowego odpoczynku od szkoły. Poza konkurencyjną ofertą cenową, przygotowaliśmy dla najmłodszych także rozwijające wyobraźnię warsztaty świąteczne a także edupakiety, by dzieci mogły dodatkowo połączyć zabawę z nauką. Oferta obowiązuje w trakcie ferii zimowych w województwie mazowieckim.

Koniec ferii zimowych tradycyjnie zwieńczymy dużą imprezą Karnawałową, którą zaplanowaliśmy na 27.01.2018. O szczegółach imprezy będziemy informować na bieżąco, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.incaplay.pl, naszego fanpage’a na Facebooku, a także profilu na Instagramie!

 

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa