Jak ten czas szybko leci… Jesteśmy już na półmetku wakacji. Część dzieci wróciło już z wypoczynku, a część dopiero będzie wybierać się na długo wyczekiwany relaks. W sali zabaw dla dzieci Inca Play cały czas pracujemy pełną parą, żeby jak najszybciej przygotować Wasze ulubione miejsce na spędzenie czasu w gronie rodziny. Już widać pierwsze efekty, na naszych oczach powstaje zupełnie nowa przestrzeń! Gdy najcięższe prace rozbiórkowe zostały już wykonane, nie pozostaje nam nic innego jak na bieżąco pokazywać Wam powstawanie nowego miejsca w formie fotorelacji na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Gdy jesteśmy przy temacie zabawy, przedstawiamy Wam kolejne atrakcje, które zagoszczą w nowej Inca Play. Na początek atrakcja ruchowa – piramida wspinaczkowa to system stale połączonych ze sobą kul do balansowania, o których pisaliśmy już w lipcowej aktualności. Dzięki wspinaczce na piramidę, dzieci ćwiczą koordynację ruchową. Wchodzenie i utrzymanie się na piramidzie wzmacnia niemal każdą partię mięśniową i pomaga w utrzymywaniu równowagi.

Czy pamiętacie z naszej starej Sali zabaw Piracki statek? Otóż mamy przyjemność ogłosić, że pozostanie on z nami także na nowej powierzchni i nadal będzie bujał naszych gości – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Kto już korzystał z tej atrakcji ten wie, że to nie lada gratka dla wszystkich poszukiwaczy pirackich przygód! Pozostałych też zapraszamy, uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Kolejna atrakcja przybliża nas do hasła, które będziemy promować i wdrażać w nowej sali zabaw. Inca Play bliżej natury nie będzie wyłącznie sloganem. To idea, która od początku przyświeca całemu projektowi. O pozostałych aspektach tego hasła opowiemy Wam później, a teraz przedstawimy jedną z zabawek odzwierciedlających nowy format. Mowa o lesie z rur piankowych. Będzie to podwieszana, sensoryczna instalacja, dzięki której dzieci będą mogły poczuć się jak w prawdziwej dżungli! Wiszące, przyjemne w dotyku rurki piankowe imitować będą liany i gałęzie i przedostanie się na drugą stronę lasu będzie wyzwaniem dla każdego!

Oczywiście, poza zabawą, przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę nauki w przyjemnej i angażującej formie. Ścieżka edukacyjna, o której wspominaliśmy w poprzedniej aktualności, będzie składać się z kilkunastu stacji, gdzie dzieci będą mogły poznać zwierzęta występujące w polskich lasach. Pisaliśmy już o ptasim radiu i żerowisku dzika, a dziś znów uchylamy rąbka tajemnicy.  Kolejnymi stacjami będą jaskinia niedźwiedzia i dziupla dzięcioła. W pierwszej z wymienionych stacji będziecie mogli przekonać się na własne oczy i uszy, jak głośno ryczy niedźwiedź, a dodatkowo poczuć pęd powietrza, który temu towarzyszy. Emocje gwarantowane! Z kolei w dziupli dzięcioła poczujemy się jak na drzewie. Czy potraficie powtórzyć rytm stukania tego pożytecznego ptaka? Poza rozwojem pamięci ruchowej, gra będzie pobudzać również wyobraźnię, potrzebną w prawidłowym kształtowaniu dziecięcego intelektu.

Inca Play zawsze słynęła z organizacji urodzin dla dzieci  i jest to bardzo ważna działalność naszej Sali zabaw, jak zawsze staramy się, aby przyjęcia urodzinowe dla dzieci były dla nich niezapomnianą chwilą. Udana impreza to miejsce zapewniające fajne atrakcje dla dzieci, animatorów, smaczne przekąski i koniecznie ciekawa salka urodzinowa, w której jubilat i jego goście poczują się wyjątkowo. Pokój termo (na tą chwilę nazwa robocza ?) to absolutna nowość na polskim rynku! Dzięki zastosowaniu specjalnej farby reagującej na ciepło dotyku, dzieci będą mogły odkrywać niespodzianki jakie przygotowaliśmy dla nich na ścianach, będzie na pewno trochę zabawy i edukacji. W tej salce pojawi się również prawdziwa kuchnia wyposażona w sprzęt Samsunga, w której najmłodsi zaczną odkrywać i rozwijać swój talent kulinarny zarówno podczas urodzin, jak i dedykowanych warsztatów dla grup zorganizowanych.

Przypominamy również o nowo powstałym blogu Inca Play. Zachęcamy do regularnych odwiedzin i lektury artykułów, które przygotowujemy dla Was cyklicznie, również przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin. Ze względu na trwające wakacje, polecamy zapoznać się z naszym nowym wpisem z cyklu „Wypoczynek z dziećmi” – tym razem wybieramy się w podróż po ciekawych zakątkach Warmii i Mazur. Korzystajcie z uroków wakacji, dopóki jeszcze trwają. Na szczęście, już od jesieni będziecie mogli wypoczywać i bawić się w zupełnie nowej odsłonie Inca Play! My już nie możemy się doczekać otwarcia, a Wy? 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa