W pierwszy weekend lipca Inca Play wzięła udział w niezwykle ważnym wydarzeniu zatytułowanym „Sezon na zdrowie”.  Do współpracy zaprosili nas Salon Yokotoko oraz Fundacja PoCANCERowani. Przez dwa dni udowadniali, że dbanie o zdrowie może być nie tylko proste, ale i przyjemne!

Centrum rozrywki zawsze chętnie angażuje się w tego typu wydarzenia zapewniając najlepsze atrakcje dla dzieci, dlatego przez cały czas trwania eventu najmłodsi mogli przy stanowisku Inca Play zrobić najbardziej wymagające makijaże oraz wziąć udział w konkursie rysunkowym.

Dzieci jak zwykle nie zawiodły! Pod okiem animatorek z Inca Play powstały piękne make-upy oraz niezwykłe prace plastyczne! Zwycięzcy otrzymali całodniowe bilety oraz miesięczne karnety do największej Sali zabaw w Warszawie! Wszystkie nagrodzone prace możecie podziwiać w galerii zdjęć z wydarzenia.

Ponadto każdy przy stoisku Inca Play mógł liczyć na rabaty na całodniową zabawę w Sali zabaw, gdzie czekała ich niezapomniana rozrywka, a na rodziców pyszna aromatyczna kawa w kawiarni Inca Cafe!

Przez cały weekend oddanych zostało kilkanaście prac plastycznych, pomalowanych zostało kilkadziesiąt buziek dziecięcych, a każdy maluch odchodził od stanowiska uśmiechnięty! Oby więcej takich akcji!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa