Szanowni Państwo!

Zbliża się czas poszukiwania upominków. Prezenty dla pracowników to gest, który docenia każdy. Jednak najważniejszy jest pomysł na prezenty mikołajkowe dla pracowników. Jeżeli szukacie wyjątkowego, ciekawego i oryginalnego prezentu świątecznego zapraszamy do zapoznania się z ofertą rodzinnego centrum rozrywki Inca Play . Czas spędzony w sali zabaw to przyjemność dla całej rodziny, zabawa, edukacja, relaks, odpoczynek, ale także pyszne jedzenie serwowane w zielonej i pełnej żywych roślin kawiarni Inca Cafe.

Sala zabaw Inca Play to dwupoziomowe centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych znajdujące się w centrum handlowym Blue City, na poziomie +4. Świetna lokalizacja naszego centrum rozrywki to bezproblemowy dojazd samochodem jak i komunikacją miejską oraz kompleksowość usług.
Na terenie sali zabaw znajduje się wiele atrakcji, z których mogą korzystać zarówno opiekunowie jak i dzieci. Olbrzymi małpi gaj, edukacyjne kryjówki, których odkrywanie ułatwią specjalnie stworzone niczym dla poszukiwaczy skarbów mapki, przestronna strefa malucha wypełniona panelami manipulacyjnymi, atrakcje wesołego miasteczka takie jak: statek piracki, diabelski  młyn, ale także inne uwielbiane przez gości konstrukcje, które oprócz aspektu rozrywkowego pełnią rolę edukacyjną i rozwojową, a wśród nich: ściana interaktywna, stoły multimedialne, instalacje ekolas i szybkie nóżki.
Inca Play to także wspaniałe miejsce na urodziny dla dzieci. Dzięki 6 oryginalnym salkom urodzinowym, doświadczonym animatorom oraz ciekawym warsztatom przyjęcia organizowane w rodzinnym centrum rozrywki pozostają w pamięci dzieci na lata. Ofertę centrum uzupełniają także liczne i ciekawe warsztaty dla dzieci.

Kawiarnia Inca Cafe mieszcząca się w samym sercu sali to świetne miejsce na chwilę odpoczynku przy pysznej, świeżo mielonej kawie czy aromatycznej herbacie oraz pysznym domowym cieście (serwujemy także desery bez cukry i bez glutenu!). Wygodne sofy i kanapy, światło dzienne, darmowe wi-fi oraz zieleń wypełniająca pomieszczenie sprawiają, że rodzice często wybierają rodzinne centrum rozrywki na miejsce pracy przy laptopie, podczas szalonej zabawy swoich pociech. Bogate menu oraz kids menu sprawia, że wizyta w sali zabaw, to świetny wybór na spędzenie kilku godzin wypełnionych zabawą
Karty podarunkowe oraz wejściówki i karnety do Inca Play to świetny pomysł na prezent dla pracownika, z którego ucieszą się zarówno dzieci, ale także rodzice.

 

Wyjątkowa oferta – Upominki firmowe na święta

  • karty podarunkowe, które można zrealizować na wszystkie usługi sali zabaw, w tym urodziny, warsztaty oraz produkty w Inca Cafe
  • zaproszenia godzinne i open na zabawę w sali zabaw
  • karnety miesięczne na zabawę w sali zabaw
  • vouchery urodzinowe

Zapraszamy do kontaktu:

606-770-031, e-mail: magdalena.lysakowska@incaplay.pl