Nasze wartości

Każdy odpowiedzialna firma posiada szerszą perspektywę dotyczącą zakresu swojej działalności.

Sala zabaw Inca Play to miejsce, które na mapie Warszawy gości już 15 lat kierujemy się swoimi zasadami i konsekwentnie podążamy za wartościami 🙂

Naszą misją jest zapewnianie bezpiecznej rozrywki z elementami edukacji dla dzieci, w zgodzie z naszymi wartościami czyli filarami naszej działalności!

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie zabawki i atrakcje w Sali zabaw Inca Play posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, na całej powierzchni odbywają się cykliczne kontrole CKPZ i UDT, cała konstrukcja jest cyklicznie sprawdzana przez serwis techniczny. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zdecydowanie sporo się u nas zmieniło 🙂 przestrzegamy wszystkich wytycznych z zakresu bezpieczeństwa: między innymi są to: ograniczona liczba wpuszczanych klientów o 70%, podłoga jak w placówkach medycznych, codzienna dezynfekcja metodą zamgławiania. Ale po więcej informacji zapraszamy do artykułu: Bezpieczeństwo w Sali zabaw dla dzieci.

RODZINA

Honorujemy zniżki z Kartą Dużej Rodziny, czas spędzony na zabawie w Inca Play to czas dla rodziny, a w Sali zabaw dla dzieci Inca Play bawią się również rodzice- ponieważ wszystkie atrakcje przystosowane są dla osób dorosłych. Podczas eventów organizujemy atrakcje i konkursy skierowane również do dorosłych aby rodzice również angażowali się w zabawę. Kawiarnia dla dzieci i rodziców Inca Cafe to idealne miejsce na odpoczynek, kiedy dzieci dalej mają siłę do zabawy, rodzice mogła spokojnie odpocząć w kawiarni przy domowym ciastku i kawie. A co najważniejsze, będą miały cały czas na oku swoje pociechy bawiące się w głównej strefie na konstrukcji jak i w strefie dla maluszków.

ŚWIADOMOŚĆ

podczas zabawy. Zdajemy sobie sprawę, że każda minuta spędzona w Sali zabaw Inca Play na zabawie ma nieść za sobą poza satysfakcją z zabawy również naukę, poszerzanie umiejętności. Wszystkie atrakcje w Inca Play stworzone są do świadomej zabawy. Dziecko, które porusza się po Sali zabaw dla dzieci w Warszawie stale napotyka elementy z których czerpie rozrywkę ale również rozwija się. Zabawa w Inca Play jest skoncentrowana na tym aby każdy ruch był świadomy i przynosił dziecku wiele radości oraz korzyści z zabawy. Dzieci powinny stale się rozwijać i doskonale o tym wiemy.

TWÓRCZOŚĆ

czyli KREATYWNA I POZNAWCZA ZABAWA dla dzieci. W Sali zabaw dla rodziny w Warszawie stawiamy przede wszystkim na niezapomnianą rozrywkę, ale znajdziecie w naszej ofercie również gamę warsztatów: edukacyjnych, ekologicznych, kucharskich jak i nastawionych na rozwój osobisty i pobudzenie kreatywności u dzieci.

JAKOŚĆ

czyli wyjątkowa KADRA PRACOWNICZA, która jest przede wszystkim wykfalifikowana i odbywa stałe szkolenia z zakresu, animacji, sprzedaży, gastronomii. Chcemy aby każdy klient, który korzysta z usług Centrum rozrywki Inca Play czuł się w 100% usatysfakcjonowany z naszej obsługi. Doskonale wiemy jakie to ważne. WYJĄTKOWA JAKOŚĆ przejawia się również w przestrzeni, a mianowicie w wyjątkowym wystroju. Podłoga, atrakcje, konstrukcja zabaw, fotele, kryjówki, toalety, a także wykończenie Sali zabaw dla dzieci Inca Play – do tego użyte zostały najlepszej jakości atestowane materiały, a każdy szczegół został dopracowany do maksimum. Kto odwiedził nasze Centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie, na pewno dostrzegł jakość wykonania i wykończenia, ponieważ jest ona widoczna gołym okiem. O doskonałej JAKOŚĆI również możecie się przekonać korzystając z usług kawiarni dla rodziców i dzieci Inca Cafe, w naszej domowej kuchni używamy najlepszej jakości produktów, stawiamy na świeżość, estetyczne przygotowanie i oczywiście na pyszny smak 🙂 …a kawa którą podajemy wypalana jest w niewielkiej podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy z wyjątkową starannością i sercem 🙂

EDUKACJA

To tak ważne w dzisiejszych czasach, aby dziecko stale rozwijało swoje umiejętności poznawcze, uważamy że nie ma lepszego połączenia niż edukacja i zabawa! W Centrum rozrywki i edukacji Inca Play dzieci nauczą się wielu ciekawostek na temat zwierząt polskiego lasu. Mapka Kryjówek Zwierząt to obowiązkowy element do rozwiązania podczas wizyty w Sali zabaw dla dzieci Inca Play. Mapka przedstawia rozmieszczone w przestrzeni Kryjówki Zwierząt, każda z nich to zadanie do wykonania, a po wykonaniu zadania, należy rozwiązać kolejne zadanie na Mapce. Jest to wspaniałe i ciekawe połączenie, dzieci rozwijają swoje umiejętności poznawcze, uczą się szybkości reakcji, ćwiczą koordynację ruchów i wiele, wiele więcej. Jak będziecie w Sali zabaw dla dzieci Inca Play rozejrzyjcie się uważnie, ponieważ obok każdej kryjówki znajduje się dokładna rozpiska umiejętności jakie poszerza Twoje dziecko podczas zabawy

KOMPLEKSOWOŚĆ

Sala zabaw, urodziny dla dziecka, warsztaty dla dzieci, kawiarnia oraz własna kuchnia oraz oferta dla szkół oraz oferty dla biznesu- to wszystko znajdziecie w Inca Play. Od wielu lat rozwijamy się, aby każdy klient odwiedzający nas mógł znaleźć dokładnie to co go interesuje. Uważamy, że to bardzo ważne i dzięki temu nasi klienci wracają do nas. CO WIĘCEJ!
Inca Play to sala zabaw która znajduje się w CH Blue City! Doskonale wiemy jak ciężko jest pogodzić rodzicielskie obowiązki, dlatego odwiedzając Inca Play możecie przy okazji skorzystać z całej gamy usług jakie oferuje Centrum Handlowe! Sklepy odzieżowe, agd i rtv, gospodarstwa domowego, spożywcze, apteka, poczta, siłownia, gastronomia, ogromny wachlarz punktów ofertujących rozrywkę- między innymi kino  to wszystko możecie znaleźć tuż obok Inca Play dla dzieci 🙂

EKOLOGIA

ccała sala zabaw swoim wnętrzem przypomina polski las 🙂 W Centrum rozrywki Inca Play znajdziecie żywe rośliny, posiadamy dostęp do światła dziennego, w tle unoszą się dźwięki polskiego lasu i odgłosy zwierząt- staramy się działać tak aby dbać również o naszą planetę- segregujemy śmieci, minimalizujemy zużycie plastiku i wody. Ograniczyliśmy do minimum używanie jednorazowych sztućców, talerzyków – udowodniliśmy, że w Sali zabaw dla dzieci można to zrobić! Mamy nadzieję, że zainspirujemy do tego też inne miejsca oferujące rozrywkę w Warszawie- taki jest nasz cel. W Inca Play żarówki są energooszczędne, a wodę do picia pozyskujemy tylko i wyłącznie z dystrybutora- co zdecydowanie przyczynia się do niewielkiej ilości plastikowych butelek. W planach mamy jeszcze wiele działań, mamy nadzieję że już niedługo wspólnie się o tym przekonamy, planujemy spotkania i mini targi zero waste- do uczestnictwa w których zapraszamy już dziś! Musimy jeszcze dodać, że nasza kuchnia bazuje na świeżych warzywach i owocach! Gotujemy zdrowo i z ogromną dbałością o produkty.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa