W naszym Magicznym Ogrodzie mamy coraz więcej wiosny. Przyciągamy ją przede wszystkim nowym wystrojem Sali Zabaw, która z zakończeniem każdego etapu przebudowy staje się miejscem coraz pogodniejszym i wygodnym. Ostatnie zmiany przyniosły nam funkcjonalną recepcję, magiczny portal wejściowy i odmieniony wystrój kawiarenki. Kolejny, ostatni już etap wielkiej przemiany Inca Play z Pirackiej Wyspy w Magiczny ogród odbędzie się w wakacje. Tymczasem zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, dzięki której na pewno przywołamy wiosnę na dobre!

 

Niedzielnym popołudniem 15 marca na wszystkich naszych gości czekamy z wyzwaniem! Pojawi się bardzo trudna i zawiła sprawa. Aby ją rozwiązać wszyscy wcielimy się w role wnikliwych detektywów! mali Sherlockowie znajdą u nas mnóstwo gier i zabaw tematycznych. Nie obędzie się bez kącika artystycznego, w którym przygotujemy detektywistyczne atrybuty. Zabawa z naszymi animatorkami rozwinie waszą wyobraźnię i przytrzyma w napięciu!

 

Zbliżająca się Wielkanoc zainspiruje nas do słodkiej zabawy. Niedzielnym popołudniem 29 marca zaprosimy Was Was na moc czekoladowych atrakcji! Incowe warsztaty czekoladowe nauczą Was mnóstwa pysznych sztuczek i wiosennych dekoracji. Czekoladowe owoce i zwierzątka, jadalne pocztówki, to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. Na zakończenie zabawy, wszystkie przygotowane podczas warsztatów prace będzie można zjeść.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa