Nasza misja

Każdy odpowiedzialna firma posiada szerszą perspektywę dotyczącą zakresu swojej działalności i jej wpływu na otaczające środowisko społeczne. Sala zabaw dla dzieci Inca Play również wie, jaka jest jej misja i jak chce kształtować swoje długoterminowe działania. Naszą pracę opieramy na kilku podstawowych filarach:

Naszą misją jest zapewnianie bezpiecznej rozrywki z elementami edukacji dla dzieci, w zgodzie z naszymi wartościami.

Bezpieczeństwo Centrum rozrywki Inca Play to miejsce bezpieczne dla dzieci oraz rodziców. Poza atestowanymi i certyfikowanymi atrakcjami, zabawkami i pozostałym wyposażeniem, nad bezpieczną zabawą czuwają pracownicy oraz menadżerowie miejsca na podstawie bieżących obchodów. W każdy poniedziałek dokonujemy również dokładnego przeglądu technicznego urządzeń i jeżeli zachodzi taka konieczność, naprawiamy zepsutą infrastrukturę.

Czystość – Inca Play to miejsce czyste. Nad higienicznymi warunkami czuwają pracownicy oraz serwis sprzątający. Stan czystości toalet monitorowany jest co godzinę, nad czystością placu panuje osoba porządkowa, pracownicy na bieżąco reagują na pojawienie się brudu na sali. W każdy weekend dokładnie myjemy podłogę za pomocą specjalnej maszyny, a specjalistyczne sprzątanie alpinistyczne organizujemy raz na kwartał.

Edukacja – W Inca Play, dzieci także się edukują – na miejscu przygotowaliśmy specjalną ścieżkę edukacyjną tropem polskich zwierząt, składającą się z 11 kryjówek. Sala zabaw przypomina las. Na miejscu znajdują się rośliny oczyszczające powietrze, lampy antybakteryjne, a z głośników wydobywają się leśne dźwięki. Organizujemy również warsztaty podnoszące świadomość dzieci i rodziców z zakresu ekologii, przyrody, zdrowego odżywiania.

Zabawa – W Sali zabaw Inca Play dzieci przede wszystkim się bawią. Sala posiada ogromny wybór atrakcji oraz zabawek, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Inca Play to również wyjątkowe miejsce na urodziny dla Twojego dziecka.

Profesjonalizm – Zależy nam, by w Inca Play każdy czuł się miło i swobodnie. Wszystko za sprawą kompetentnego i uśmiechniętego personelu, który z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania oraz profesjonalnie doradzi w sprawie organizacji urodzin dla dziecka.

Naturalność – Inca Play to miejsce magiczne, wyróżniające się na dziecięcej mapie stolicy. W naszej powierzchni chcemy wrócić do naturalności, prostoty, do korzeni. Nasze hasło to Inca Play bliżej natury.

Rodzina – W Inca Play uważamy, że rodzina to najważniejsza komórka w społecznym organizmie. Dlatego umożliwiamy rodzicom zabawę z dziećmi na całej powierzchni zabawowej, w tym na konstrukcji małpiego gaju. Honorujemy także Kartę Dużej Rodziny, dzięki której można uzyskać zniżki na zakup biletów jednorazowych.

Kreatywność – W Inca Play stawiamy na szeroko pojętą kreatywność. Staramy się podążać tą ścieżką przy doborze atrakcji dla dzieci, oraz przy walorach edukacyjnych, które zapewniamy. Chcemy zaskakiwać niekonwencjonalnymi rozwiązaniami i pomysłami, które pobudzają wyobraźnię nie tylko najmłodszych, lecz także starszych. Chcemy kreować trendy.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa