Menu dla grup

 

Sala Zabaw dla dzieci Inca Play w pierwszej kolejności kojarzy się wyłącznie z zabawą. Jednak po długiej zabawie trzeba trochę odpocząć i posilić się wartościowym posiłkiem. Kilkugodzinny pobyt warto połączyć z przerwą na pożywną przekąskę. W naszej ofercie można znaleźć trzy podstawowe zestawy żywieniowe dla grup zorganizowanych:

Zestaw I
Porcja pizzy + sok – 7 zł/ dziecko
Zestaw II
Frytki + panierowane kurczaki – 9 zł/dziecko
Zestaw III
Ciastko zbożowe + sok – 8 zł/dziecko

Wychodzimy także na przeciw indywidualnych ustaleń w kwestii menu dla grupy zorganizowanej. Istnieje u nas możliwość przygotowania pełnowartościowego obiadu (składającego się z zupy oraz drugiego dania), a także innego cateringu, w zależności od zapotrzebowania.

Na terenie Sali Zabaw dla dzieci w Warszawie znajduje się także przestronna, przytulna, wypełniona żywymi roślinami kawiarnia Inca Cafe. Tworząc menu pomyśleliśmy nie tylko o dzieciach, ale również o opiekunach. Zapraszamy do skorzystania z oferty ciepłych napojów oraz domowej roboty przekąsek ze świeżych składników przygotowywanych na miejscu. Jesteśmy nie tylko centrum rozrywki dla dzieci ale również miejscem, gdzie można dobrze zjeść 😊

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa