Za oknami wiosna już w pełni, a w sali zabaw dla dzieci Inca Play nadal dużo się dzieje! Wspaniała rozrywka dla całej rodziny, najlepsze urodziny dla dzieci  w Warszawie i moc atrakcji dla najmłodszych! Do tego przytulna kawiarnia Inca Cafe, w której można zjeść zdrowe i pożywne posiłki w przerwie od zabawy.

W naszym centrum rozrywki organizujemy najlepsze urodziny dla dzieci! Do wyboru znajduje się 6 tematycznych przestronnych salek z licznymi udogodnieniami – w każdym z pokoi urodzinowych znajduje się specjalny hak do piniat oraz specjalny przycisk przywołujący koordynatora urodzinowego. Wszystkie salki są także klimatyzowane z możliwością regulacji temperatury. Do dyspozycji naszych gości oddajemy salkę UL, ZAMEK, PIKNIK, CELEBRYCKĄ, LAS oraz KUCHARSKĄ – do wyboru, do koloru! Każda salka została tak zaprojektowana, że spełni oczekiwania zarówno chłopców, jak i dziewczynek. A Ty którą salkę wybierasz? 😊 A gdy jesteśmy już w temacie organizacji urodzin, to przypominamy także o możliwości wygrania urodzin w naszym cyklicznym konkursie! Na naszej stronie internetowej znajduje się specjalna zakładka, w której znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące konkursu. W skrócie należy dodać zdjęcie, które będzie dotyczyło tematu przewodniego z danego miesiąca oraz zachęcić do głosowania na to zdjęcie. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

W sali zabaw dla dzieci Inca Play poza fantastyczną rozrywką, najmłodsi mają możliwość dodatkowo poznać dużo przyrodniczych ciekawostek! Naszym założeniem było połączenie zabawy z edukacją by każde dziecko, nawet mimowolnie, dowiedziało się ciekawej informacji za sprawą kryjówek edukacyjnych, których na sali znajduje się łącznie 11. Część jest jeszcze w trakcie renowacji, natomiast już teraz nasze oko cieszy jaskinia nietoperzy, jama niedźwiedzia, dziupla dzięcioła, siedzisko rysia, polana żubra i wiele innych! W każdej z kryjówek trzeba wykonać różne zadania by poznać ciekawostki o danych zwierzątkach – w dziupli dzięcioła na przykład trzeba odwzorować charakterystyczny stukot dzięcioła o drzewo, w innej z kolei trzeba nakarmić dzika czy zwisać jak nietoperz. Odkryj wraz z dzieckiem wszystkie kryjówki edukacyjne w centrum rozrywki Inca Play!

Po długiej i wyczerpującej zabawie, zapraszamy na pyszną kawę i herbatę w naszej kawiarni Inca Cafe. To przestronne miejsce z żywymi roślinami to idealny relaks dla każdego spragnionego oraz głodnego, bo poza wspomnianymi wyżej napojami w Inca Cafe pieczemy na miejscu wszystkie ciasta oraz przygotowujemy pyszne śniadania i inne, pożywne przekąski 😊

Dodatkowo, w maju wraz z marką Nestle przygotowaliśmy także niespodziankę w postaci spotkania z dietetykiem oraz animacji dla dzieci w weekend 18-19 maja. Szczegóły będziemy na bieżąco przedstawiać na naszym fanpage’u na Facebooku  oraz profilu na Instagramie). Zapraszamy serdecznie do Inca Play!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa