Maj w Inca Play

Pożegnaliśmy Kwiecień…miesiąc bardzo szczególny, bo to właśnie w kwietniu Inca Play Sala Zabaw dla dzieci w Warszawie zawiesiła swoją działalność. Na jakiś czas znikamy z naszymi aktywnościami w Sali zabaw, ale nie obawiajcie się spotkamy się na różnych imprezach w Warszawie.

Na Waszych oczach sala zabaw Inca Play z wspaniałego centrum rozrywki przeistoczyła się w wielki plac budowy. Były momenty wzruszania, zakręciła się niejedna łezka w oku, nic dziwnego, bo włożyliśmy dużo pracy i serca w miejsce, które znacie już od 14 lat.  Nie ma tego złego, ponieważ jesteśmy w trakcie projektowania najbardziej unikatowego miejsca, to nie będzie już tylko sala zabaw jakich w Warszawie pełno. Szykujemy dla Was niespodziankę, która jest odpowiedzią na Wasze potrzeby, spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z naszymi Klientami, targach rozrywki w Europie oraz szkoleniach w trendów w polskich rodzinach. Mamy nadzieję, że nasz nowy pomysł przypadnie Wam do gustu.

Wracając do naszej aktywności, o której jeszcze nie zdążyliśmy Wam napisać, to 22go kwietnia w towarzystwie najbardziej przebojowej maskotki- stonogi Zielinki, gościliśmy w Wiskitkach podczas wspaniałego pikniku charytatywnego. Pomagaliśmy w zbiórce pieniędzy na rehabilitację Zosi i uwaga- wspólnymi siłami, wszystkim uczestnikom pikniku udało się zebrać ponad 33tys. złotych! To wielki sukces i cieszymy się, że mogliśmy brać w tym udział. Trzymamy kciuki za Zosię i cały czas ją wspieramy, zapraszamy również wszystkich naszych Klientów (https://www.facebook.com/Gramy-dla-Zosi-178204306311421/ ).

Swoją Uwagę poświęciliśmy też wydarzeniu, które miało miejsce w CH Blue City, Egurrola Kids Challenge- podczas którego, animator Inca Play wraz ze stonogą Zielinką umilał czas najmłodszym poprzez animacje, gry i zabawy! Co więcej? Z radością informujemy, że Alicja, czyli osoba współtworząca zespół Inca Play, przekazała dla fundacji Rak’n’Roll swoje warkocze, jesteśmy dumni i czerpiemy motywację do dalszych działań, o czym będziecie mogli przekonać się już wkrótce.

Maj to czas kiedy wszystko przenosi się na zewnątrz, piękna wiosenna pogoda zagościła już na dobre, a promienie słońca sprawiają, że wypełnia Nas energia do działania!…Inca Play mimo remontu, nie zamierza Was opuszczać, będziemy na zewnątrz, bliżej natury. Już teraz zapraszamy Was na wspólne spotkanie z Nami i stonogą Zielinką podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt 19go maja. Zamierzamy też uczestniczyć 26go maja w Dniu Rodziny na Woli. Zielinka będzie zdobywać serca dzieci podczas wspólnej zabawy, a My zaspokajać ciekawość dorosłych i odpowiadając na pytania dotyczące ponownego otwarcia Inca Play.

Podsumowując, zachęcamy abyście byli z Nami na bieżąco, dowiadujcie się o wydarzeniach w których bierzemy udział oraz obserwujcie postępy prac remontowych. Wszystko udostępniamy na naszym Facebooku i Instagramie.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa