Jak ten czas szybko leci! W listopadzie otwieraliśmy nową salę po kilkumiesięcznej budowie od podstaw, a już przywitał nas luty w iście zimowym stylu – mroźnie i śnieżnie 😊 My się jednak pogodą nie przejmujemy i szykujemy dla Was kolejne nowości w sali zabaw Inca Play!

Podczas gdy dzieci szaleją podczas ferii zimowych, zarówno na stokach narciarskich, jak i na naszej sali w ramach wyjść dla grup zorganizowanych (https://incaplay.pl/cennik-dla-grup/) Zima w Mieście, intensywnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty edukacyjnej dla gości Inca Play. Jak zapewne wiecie, nasze centrum rozrywki na warszawskiej Ochocie to teraz miejsce w okolicy dla dzieci o unikalnym charakterze. Poza zabawą na najwyższym poziomie, stawiamy również na edukację przyrodniczą. Cała sala utrzymana jest w tematyce i kolorystyce leśnej, na najmłodszych czekają przygody w domkach na drzewie, na Małpim Gaju oraz na głównej sali w postaci kryjówek edukacyjnych (https://incaplay.pl/kryjowki-zwierzat/), przy odkrywaniu których dzieci poznają popularnych przedstawicieli polskiej fauny – żubra, dzika, niedźwiedzia, bobra i wiele, wiele innych. Gdy dodamy do tego relaksacyjne, wyciszające leśne dźwięki, przedstawia nam się obraz idealnego azylu i alternatywy do pieszych wycieczek na łono natury. Inca Play to także miejsce, w którym możemy pochwalić się dużą ilością użytecznych ekologicznych rozwiązań – niedługo napiszemy o tym na naszym blogu (https://incaplay.pl/blog-2/).

Nasza sala zabaw będzie oferować jednak znacznie więcej – w najbliższym czasie dowiecie się o planowanych przez nas zajęciach dla najmłodszych – szczegółów nie możemy jeszcze zdradzić, więc gorąco zachęcamy do obserwowania naszych profili na portalach społecznościowych – fanpage’a na Facebooku (https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI/?ref=br_rs) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/?hl=pl). Szczegóły już niebawem 😊 Zajęcia te będą jednak doskonałą okazją dla rodziców – w trakcie, gdy dzieci fajnie i pożytecznie spędzają czas, dorośli mogą w spokoju porozmawiać i napić się aromatycznej kawy oraz zjeść pyszne, pieczone na miejscu ciasto w naszej kawiarni Inca Cafe (https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/). Gdy jesteśmy już przy tym temacie, to Inca Cafe również rozbudowała swoją ofertę – od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 serwujemy pożywne śniadania, a także serwujemy zdrowe zupy, by móc posilić się po wyczerpującej zabawie.

A czy sala zabaw to dobre miejsce, by popracować? Oczywiście, że tak! Zdajemy sobie sprawę, jak obecnie wielu rodziców pracuje zdalnie poza biurem. Dlatego by połączyć przyjemne z pożytecznym, proponujemy naszą salę zabaw jako miejsce coworkingowe dla zapracowanych! W cenie biletu no-limit, otrzymujecie cały dzień zabawy dla dziecka oraz przyjazną przestrzeń do pracy. Udostępniamy oczywiście nielimitowany internet i możliwość zakupienia przepysznych rozmaitości w naszej kawiarni. Brzmi interesująco? 😊

Co Wam się podobało jeszcze w starej Inca Play? Oczywiście, imprezy tematyczne! Od momentu otwarcia nowej powierzchni przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych gości imprezę Mikołajkową oraz taneczny Karnawał z dużą ilością atrakcji ruchowych w ramach zakupu biletu na zabawę. I tutaj nic się nie zmienia! Nadal będziemy Was zaskakiwać nowymi pomysłami, śledzić nowości na rynku, a czasami sami tworzyć nowe trendy! Najbliższa planowana impreza odbędzie się już niebawem, w niedzielę 17 lutego między 13:00 a 17:00. Na evencie dzieci nauczą się budowania z klocków BlocoLoco. Na pewno będzie ciekawie!

Naszą specjalnością w centrum zabaw Inca Play jest oczywiście organizacja urodzin dla dzieci (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/). Szeroki wybór pakietów urodzinowych, menu oraz sześć przestronnych i nowoczesnych salek urodzinowych przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym Klientom 😊 Założeniem projektowym salek była ich uniwersalność oraz neutralność – wszystkie z nich skierowane są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. A która salka podoba się Wam najbardziej? UL (https://incaplay.pl/ul/) z prawdziwie pszczelim wystrojem? A może ZAMEK (https://incaplay.pl/zamek/) w motywie Alicji z krainy czarów? Czy jest to PIKNIK (https://incaplay.pl/piknik/), po wejściu do którego poczujecie spokój jak na leśnej polanie? A może jesteście prawdziwymi gwiazdami i Wasze miejsce jest tylko w salce CELEBRYCKIEJ (https://incaplay.pl/celebrycka/)? A może lubicie efekty ultrafioletowe i LAS (https://incaplay.pl/las/) będzie ostatecznym wyborem? Czy jednak najlepiej czujecie się w kuchni i dlatego wolicie salkę KUCHARSKĄ (https://incaplay.pl/kucharska/)? Zdecydujcie sami 😊

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa