Nareszcie! Po kilku miesiącach wymagającej i skomplikowanej przebudowy możemy ogłosić, że oficjalne otwarcie sali zabaw Inca Play w zupełnie nowej odsłonie nastąpi już niebawem! Pierwszych gości indywidualnych i urodzinowych przyjmiemy już w niedzielę 18 listopada. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu – czeka Was bowiem przełomowe wydarzenie! Dotychczas wyznaczaliśmy trendy na rynku sal zabaw dla dzieci. Nowy projekt znów przedefiniuje branżę dziecięcą. Gdy słyszycie słowa „sala zabaw”, co pierwsze przychodzi Wam na myśl? Bawialnia? Kulki? A co byście powiedzieli, że poza rozrywką na najwyższym poziomie, dzieci dodatkowo zdobędą wiedzę przyrodniczą? Co sądzicie o połączeniu zabawy z edukacją? Jeżeli taka perspektywa Wam się podoba, to z pewnością nowa  powierzchnia również przypadnie Wam do gustu. Nowa Inca Play będzie miejscem, gdzie edukacja spotyka się z edukacją niemal na każdym kroku. Na czym jednak ten aspekt edukacyjny będzie polegał? Czytajcie dalej J

Edukacja to jeden z najistotniejszych aspektów w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza dziecka. W Inca Play będziemy edukować dzieci na kilka sposobów. Pierwszym z nich będą specjalne, dedykowane instalacje tematyczne: przygotowaliśmy jedenaście kryjówek edukacyjnych, które zostaną rozlokowane na całej powierzchni sali zabaw. W każdej z kryjówek zobaczymy najpopularniejszych przedstawicieli fauny polskich lasów – siedlisko bobra, jaskinię niedźwiedzia, dziuplę dzięcioła, norę wilka, polanę żubra i wiele innych. Każda kryjówka będzie inna a wszystkie razem tworzyć będą ścieżkę edukacyjną tropem polskich zwierząt. Gdy dziecko wraz z rodzicem znajdą wszystkie stacje i prawidłowo odpowiedzą na pytania, otrzymają w prezencie miłą niespodziankę 🙂

Drugim sposobem będą różnego rodzaju warsztaty edukacyjne, przygotowane zarówno dla klientów indywidualnych, urodzinowych oraz grup zorganizowanych. Nowa oferta edukacyjna została przygotowana w oparciu o konsultacje z wieloma placówkami oświatowymi, jest więc dostosowana do programu nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. warsztaty kucharskie oraz zajęcia z zakresu przyrody i ochrony środowiska. Oferta będzie także na bieżąco dostosowywana do Waszych potrzeb i zainteresowań.

Sala zabaw Inca Play poza edukacją, stawia nacisk także na hasło „bliżej natury”. W tym obszarze zdecydowaliśmy się na kilka nowatorskich rozwiązań na rynku sal zabaw: część pomieszczeń zamkniętych (szatnia oraz łazienki) zostaną wyposażone w lampy antybakteryjne, minimalizujące występowanie bakterii i innych drobnoustrojów w powietrzu. Na obszarze całej sali znajdą się również specjalne rośliny oczyszczające powietrze, w łazienkach zostaną zamontowane czujki zużycia wody a z systemu nagłośnienia popłyną uspokajające dźwięki natury.

Czymże jednak była by sala zabaw bez atrakcji i rozrywki? W oparciu o rozmowy z Wami oraz wizyty na międzynarodowych targach rodzinnych, przygotowaliśmy dużo nowości: wieża Spidermana, piramida do wspinaczki, trampolina, boisko, domki na drzewach z nadziemnymi przejściami do zupełnie nowego Małpiego Gaju, szybkie nóżki, pinpress, instalacja ekolas – to wszystko znajdzie się na nowej powierzchni! Nie mogło jednak zabraknąć także atrakcji, które wyróżniały nas na tle innych: Diabelski Młyn oraz Piracki statek nadal będą bawić naszych najmłodszych gości 🙂 Z dotychczasowych atrakcji, pozostanie z nami także podłoga interaktywna oraz stoły multimedialne.

Absolutne nowości szykujemy także dla naszych gości urodzinowych. Do Waszej dyspozycji oddamy 6 zupełnie nowych, tematycznych salek urodzinowych, w których jubilaci będą mogli przeżyć niesamowite przygody! Salki zamek, las, kucharska, ul, celebrycka oraz piknik przeniosą wszystkich gości do krainy świetnej zabawy. Salki zostały zaprojektowane i wyposażone w taki sposób, że każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo postaramy się rozbudzić dziecięcą wyobraźnię! Poza nowoczesnymi salkami urodzinowymi, przygotowaliśmy również największą ofertę pakietów urodzinowych. Uzupełnieniem przyjęcia mogą być również ciekawe warsztaty edukacyjne, dotyczące ochrony środowiska, przyrody, a także zajęcia kulinarne. Najlepsze urodziny dla dzieci tylko w Inca Play!

Gdy jesteśmy już przy kulinariach, to poszerzyliśmy również ofertę kawiarni Inca Cafe. Podczas zabawy z dzieckiem, warto wstąpić do naszej kawiarni na pyszną kawę oraz posilić się jednym z wielu przygotowanych na miejscu posiłków.  Świeże, aromatyczne przekąski, ciasta oraz koktajle dodadzą Wam energii na zabawę z dzieckiem lub pozwolą na chwilę spokoju w strefie relaksu!

Podsumowując, przed Wami absolutnie niezwykły projekt. Poza aspektami edukacyjnymi i naturalnymi, o których już wspominaliśmy, czeka Was niezmierzona ilość zabawy! Jednak to jeszcze nie wszystko! Szykujemy jeszcze kilka niespodzianek, ale dowiecie się o nich później na naszej stronie internetowej, fanpage’u na Facebooku oraz profilu na Instagramie. Zapraszamy już od 18 listopada – z pewnością nie pożałujecie 🙂

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa