Knoocker

Wiek +4 lata/ młodsze dzieci z rodzicem.
Umiejętności interaktywna, zręcznościowa, edukacyjna, szybkościowa, interakcja z innymi dziećmi, koncentracja

Knoocker to wspaniała i unikatowa atrakcja dla dzieci i starszych gości sali zabaw dla dzieci! Znajduje się w samym sercu sali zabaw dla dzieci. A co to takiego? To interaktywna rozrywka w postaci ścianki multimedialnej. Unikalny sposób gry w Knoocker polega na kontrolowaniu animacji komputerowych, wyświetlanych na interaktywnej platformie, za pomocą dowolnej piłki. Gracze mają za zadanie trafiać piłkami w animowane elementy gry. W tym samym czasie w Knoocker może grać nawet kilkanaście osób! Dzieci mogą wykazać się pod kątem refleksu! Cały czas będąc w ruchu, wspaniale się bawią i korzystają z wyjątkowej zabawy, rodzice mogą im towarzyszyć . Atrakcja ta sprawdza się podczas organizacji urodzin dla dzieci, świetnie integruje grupę podczas zabawy.

Ta wspaniała atrakcja, to jedna z wielu tego typu gier znajdujących się w sali zabaw dla dzieci. Koniecznie odwiedźcie centrum rozrywki dla całej rodziny i skorzystajcie z tej atrakcji oraz z wielu innych.
Inca Play to sala zabaw przeznaczona dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych. Ponieważ wszystkie atrakcje są przystosowane również dla rodziców 🙂 Dzieci i rodzice w Sali zabaw dla dzieci Inca Play cały czas spędzają razem!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa