Wszyscy rodzice chcą jak najlepiej dbać o rozwój swoich dzieci. Często zastanawiają się gdzie wybrać się z smykiem, jakie zajęcia dla dzieci wybrać. Świadomi rodzice wiedzą jak ważna jest edukacja maluchów już od najmłodszych lat. Specjaliście zgodnie twierdzą, że pierwsze trzy lata w życiu każdego dziecka to ogromnie istotny czas, gdzie rodzice szczególnie powinni dbać o rozwój zarówno fizyczny jak i psychiczny dziecka. Dzieci nie są w stanie pamiętać o większości sytuacji z tak wczesnego dzieciństwa, ale badania wskazują na głębokie zakorzenienie informacji z tak młodych lat w świadomości każdego maluszka. Mają one także rozstrzygający wpływ na późniejsze zachowania pociech i rozwój przodujących cech ich charakteru.

Dlaczego rodzice wybierają klubiki malucha?
Zajęcia prowadzone w klubach malucha są świetnie dostosowane do grupy wiekowej. Zmieniają się w zależności od zachowań dzieci, odpowiadają na ich reakcje oraz zachowania. Są to także niezwykle bezpieczne miejsca, a przestrzeń w której prowadzone są animacje to prawdziwa sala zabaw dla dzieci https://incaplay.pl/galeria/. Każdy rodzic ceni także kameralne grupy, gdzie dzieci od wczesnych lat zawierają przyjaźnie i bawią się oraz uczą w znajomym otoczeniu. Kluby malucha to rodzinna atmosfera, rozrywka dla dzieci i ludzie, którym na prawdę zależy na każdym uśmiechu dziecka i kolejnym kroku w jego rozwoju.

Nauka i zabawa w jednym
Animacje prowadzone przez specjalistów przygotowywane są z niesamowitą rzetelnością i dostosowane są danej grupy. Zajęcia często podzielone są na bloki muzyczne, artystyczne, plastyczne oraz ruchowe. Często kojarzone są jako warsztaty dla dzieci, mają dbać rozwój ciekawości, wrażliwości, pewności siebie i odwagi. Zajęcia w klubie malucha zwiększają samodzielność dzieci, uczą interakcji w grupie i aktywności społecznej. Każdy maluch dzięki takim aktywnościom poznaje dogłębniej świat. Niezwykle ważnym elementem zajęć klubu malucha są wszystkie zabawy ruchowe, które świetnie dbają o motoryczny rozwój dziecka. Zabawy muzyczne i artystyczne są niezwykłą drogą umożliwiającą kształtowanie pomysłowości i wyobraźni maluchów, mają także nieoceniony wpływ na dziecięce zmysły. Dzięki klubom maluszka dzieci, mogą przebywać w gronie swoich rówieśników, bawiąc się z nimi, obserwować ich zachowania oraz nawiązywać kontakty społeczne, co ma niezwykle ważny wpływ na ich przyszłe więzi i kontakty międzyludzkie oraz odnajdywani siebie. Wszechstronne formy zajęć promują od najmłodszych lat aktywny i zdrowy tryb życia na czym bardzo zależy wszystkim rodzicom. Prowadzący dbają aby zabawy były krótkie, ciekawe dla dzieci i angażujące każdego maluszka tworząc dla dzieci prawdziwe centrum rozrywki dla dzieci.

Przedmioty wykorzystywane w prowadzeniu zajęć
Wszystkie animacje zaczynają się swobodnego zapoznania wszystkich dzieci oraz mają za zadanie ośmielić i zachęcić uczestników klubu maluszka do wspólnych zabaw. Prowadzący wykorzystują infrastrukturę dostępną w miejscu prowadzenia zajęć, np. tablice manipulacyjne, tunele. Często podczas zabaw wykorzystywane są zabawki edukacyjne, plansze, puzzle i proste gry dostępne w centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie. Animator dba o dopasowanie jak najlepszej muzyki dopasowanej do odpowiednich aktywności. Podczas animacji ważną rolę odgrywają także kolorowe chusty, kartki, farby, balony i mnóstwo innych pobudzający wyobraźnie rekwizytów.

Relaks dla rodziców
Dzięki zajęciom pod okiem animatora każdy rodzic może przeznaczyć wolny czas na relaks dla siebie i złapać oddech. Sala zabaw w Warszawie Inca Play to miejsce, gdzie strefa malucha, w której odbywają się zajęcia klubu płynnie łączy się z kawiarnią dla rodziców Inca Cafe. Jest to miejsca przyjazne całym rodzinom. Wygodne kanapy i fotele to idealna przestrzeń na relaks przy dobrej książce, nowym wydaniu ulubionej gazety, koniecznie przy kubku aromatycznej kawy, ulubionym, domowym cieście lub pożywnym śniadaniu.

Z całego serca polecamy wszystkim rodzicom i dzieciom udział w klubiku malucha. Budowanie pewność siebie i właściwy rozwój maluszków to podstawowe argumenty, mówiące dlaczego warto zaangażować się w takie zajęcia. Do tego wolny czas dla rodziców, gdzie w spokoju mogą mieć chwilę dla siebie, mają cały czas w zasięgu wzroku swoje pociechy.