W sobotę 3.06.2017 w Inca Play świętowaliśmy jeden z najważniejszych dni w roku: Dzień Dziecka! Sala zabaw Inca Play w tym dniu zamieniła się w prawdziwą mapę Europy! Na ścianach zawisły flagi państw Unii Europejskiej, a na kolorowych balonach pojawiły się słowa w obcych językach. Impreza dla dzieci pod hasłem „Podróże małe i duże” rozpoczęła się punktualnie w samo południe.

Otworzyli ją swoim występem tanecznym wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury Ochota. Podziwialiśmy trzy niesamowite układy taneczne! Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami, a my nie mogliśmy nadziwić się jak zdolne dzieciaki gościliśmy w Inca Play!

Wszyscy w tym dniu mogli skorzystać z usług niezwykłego salonu Misumari, który malował paznokcie każdej damie na wybrany przez siebie kolor. Dodatkowo o niezwykłe fryzury zadbał salon fryzjerski modnisiowo, dzięki któremu dzieci mogły usiąść w wygodnym samochodzie i czekać na wymarzone upięcia włosów!

Nie zawiedli także nasi sponsorzy, którzy jak co roku podarowali Wam wspaniałe nagrody. Katalog marzeń, który zasponsorował księgi marzeń na wybrane atrakcje dla dzieci zorganizował dodatkowe zabawy z ogromnymi kolorowymi kostkami piankowymi. Sklep niczchin.pl przygotował oryginalne zabawki, które zdobywaliście biorąc udział w wielu konkursach: puzzle, gry planszowe, klocki, lalki i inne! Głównymi nagrodami w konkursie wiedzy o biurze podróży oraz o ciekawostkach podróżniczych były bony na dowolne wycieczki z biura podróży Itaka! Nasz sponsor podarował trzy vouchery o łącznej wartości dwóch tysięcy złotych!

Dla tych, którzy lubią liczyć szkoła matematyki Matplaneta przygotowała podróże matematyczne, dzięki którym każdy mógł się przekonać, że królowa nauk nie gryzie!

Imprezę zakończyliśmy pokazem zumby dla dzieci! Wspólnie spaliliśmy kalorie a Wy pokazaliście nam jak wspaniale potraficie bawić się przy latynoskich rytmach muzycznych!

Podczas tej niezwykłej imprezy rozdaliśmy kilkanaście kilogramów słodyczy, spaliliśmy kilka tysięcy kalorii, podarowaliśmy kilkadziesiąt nagród rzeczowych i ujrzeliśmy setki uśmiechniętych twarzy!

Dodatkowo nasza kawiarnia Inca Cafe w tym magicznym dniu przyrządziła 400 kaw, 100 herbat, kilkadziesiąt deserów i świeżych kanapek!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego święta! J

Do zobaczenia za rok!

relacje z dnia dziecka

FILM

ZDJĘCIA

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa