Czerwiec rozpoczyna ulubiony dzień w roku wszystkich dzieci. W Inca Play tegoroczny Dzień Dziecka obchodzić będziemy nie tylko 1 czerwca, a również w weekend 4-5. Jak co roku, we wszystkie dni imprezy, czeka na was mnóstwo atrakcji, nagród  i świetnej zabawy. Tym razem będzie jednak wyjątkowo. Naszą zabawą wspomożemy rehabilitację 7 letniej Mai Żaczek – podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą” cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe.

Dzień Dziecka 1 czerwca rozpoczniemy promocyjnym happy hour. Pierwsze 10 osób, które zakupi bilety do Inca Play w godzinach od 11:00 do 13:00 otrzyma od nas balon ze wskazówką do ukrytego skarbu. Po wykonaniu odpowiedniego zadania, nagroda będzie wasza! Popołudniem rozpoczniemy zabawę, która nie tylko dostarczy wam emocji, ale będzie też okazją do wygrania nagród. Nie zabraknie kostiumowego kącika, w którym przygotujecie się do pokazu mody. Dzięki uczestnictwu w kącikach malowani buziek i skręcania baloników przyczynicie się do zebrania funduszy na rehabilitację Mai Żaczek chorej na dziecięce porażenie mózgowe.

Chcielibyśmy sprawić aby w Dniu Dziecka wszystkie dzieci mogły być szczęśliwe i czuć się wyjątkowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każde z nich może bawić się tak beztrosko jak te, które gościmy w Inca Play na co dzień. Nie uda nam się na pewno rozbudzić uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci. Chcielibyśmy chociaż, by wszystkie uśmiechy, które wywołamy u was, pomogły jednej małej dziewczynce odzyskać sprawność i odzyskać trochę dziecinnej radości. Maja Żaczek jest 7-letnią podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Maja ma mózgowe porażenie dziecięce (MPD) z atetozą, wadę rozwojową kręgosłupa, stopy końsko–koślawe, opóżnienie psychoruchowe, 3 rodzaje zeza (jest po dwóch operacjach – czeka ją trzecia). Mimo swej choroby, jest miłą i pogodną dziewczynką, ciekawą świata. Według rehabilitantów i lekarzy istnieje duża szansa, że Maja w przyszłości będzie w dużym stopniu samodzielna. Lecz, aby to osiągnąć rehabilitowana jest po kilka godzin dziennie. Pracują z nią: fizjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy neurologopedzi i terapeuci SI. Podczas Dni Dziecka w Inca Play, chcielibyśmy przyczynić się do spełnienia największego marzenia Mai, którym jest samodzielne stawianie kroków.

W weekend 4 i 5 czerwca będziemy się bawić jak na prawdziwych targach modowych! Odbędą się pokazy mody w których będą miały okazję uczestniczyć wszystkie przybyłe do Sali Zabaw dzieci. Wybierzemy najciekawiej prezentujących się modeli, przez co szansa na zdobycie nagrody nie ominie również publiczności. Podobnie jak 1 czerwca, nie zabraknie kącików malowania buziek i balonowego z których dochód przeznaczymy na leczenie Mai Żaczek.

Obserwujcie również naszego Fanpage Facebook. Z okazji Dni Dziecka czeka na Was kilka konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Gwarantujemy świetną zabawę!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa