Warsztaty dla grup

Co roku przygotowujemy specjalne oferty w ramach akcji Zima w Mieście oraz Lato w Mieście. Zapraszamy również w trakcie roku szkolnego, jako urozmaicenie dzieciom czasu wypełnionego wyłącznie nauką. Salą Zabaw dla dzieci w Warszawie oferuje zabawę z elementami edukacji w zakresie ochony środowiska. Szczegóły zamieszczane są na bieżąco na stronie internetowej.

Inca Play to nie tylko najnowocześniejsza w Warszawie Sala Zabaw dla dzieci idealna na rodzinne spędzanie czasu albo organizację przyjęcia urodzinowego. To także najbardziej urozmaicona rozrywka dla dzieci ze szkół i przedszkoli w Warszawie i okolicach. Poza standardowym pakietem zabawy nasze Centrum Rozrywki dla dzieci oferuje szereg warsztatów i zajęć dodatkowych, które urozmaicą pobyt w Inca Play zarówno przedszkolakom jak i uczniom warszawskich szkół podstawowych. Cała przestrzeń naszego centrum rozrywki dla dzieci dostosowana jest do tego, by korzystać z niej mogły również osoby z niepełnosprawnością, dzięki czemu jest to świetne miejsce na organizację zabawy integracyjnej.

Grupy zorganizowane przyjmujemy od wtorku poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00. W ramach dwugodzinnej zabawy grupy zorganizowane korzystać mogą ze wszystkich rozrywek dla dzieci znajdujących się w Sali Zabaw. W ramach oferty Inca Play możliwe jest dołączenie dodatkowych atrakcji. Dwugodzinny pobyt w naszym Centrum Rozrywki dla dzieci w Warszawie urozmaicić mogą:

Warsztaty kulinarne

Warsztaty pizzy, które przeniosą dzieci do słonecznego Neapolu umożliwiając poznanie tajników wyrabiania włoskiego ciasta, a także udekorowania pizzy aromatycznym sosem z pomidorów oraz świeżymi składnikami dopełniającymi potrawę. Każdy mały kucharz otrzyma atrybuty prawdziwego pizzaiolo, niezbędne do przygotowania własnego wypieku.
12zł/dziecko/60min

Warsztaty zdrowy burger, podczas których dzieci przyswoją umiejętność skomponowania zdrowszej wersji kultowego dania. W naszej kuchni dzieci będą miały okazję do wspólnego przygotowania warzywnej wersji burgera. Zdrowy, równie pyszny ze świeżo wypieczoną bułką i chrupiącymi warzywami zadowoli nawet najbardziej wymagającego smakosza.
13zł/dziecko/60min

Warsztaty Specjalność Szefa umożliwią wybranie jednego głównego dania z oferty pakietu chefmaster. Pod okiem doświadczonego kucharza dzieci samodzielnie przygotują ciepły posiłek.
13zł/dziecko/45min

Warsztaty leśne babeczki słodko smakują, są zielone i puszyste, a udekorowane wyglądają jak prawdziwy leśny mech. Mali kucharze stworzą babeczki z dodatkiem szpinaku i serka mascarpone.
10zł/dziecko/45min

Warsztaty puszyste puncakes to amerykańskie, miękkie i puszyste placuszki na słodko. Zrobimy je pod okiem sympatycznego kucharza, a potem dorzucimy do nich ulubione dodatki, żeby było jak najbardziej różnorodnie. Przecież nie ma nic smaczniejszego niż domowe puncakes!!
12zł/dziecko/45min

Warsztaty freek shake jako zupełnie nowa propozycja standardowej wersji shake’a? Nic trudnego!! Proponujemy przygotowanie własnej kompozycji. Potrzebujemy szklanego słoika, słodkich kolorowych dodatków i obowiązkowo pączka własnego wyrobu na szczyt deseru. Freek shake pobudzi dzieciącą wyobraźnię i zachwyci wyglądem.
12zł/dziecko/ 60min

Warsztaty edukacyjne

Mały ogrodnik umożliwi dzieciom zapoznanie się z właściwościami różnych ziół, stworzenie domowego ziołowego ogródka, który znajdzie zastosowanie z każdej kuchni. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały do skomponowania własnej wersji zielnika.
16zł/dziecko/ 60min

Herbata- najlepszy napój świata to produkt znany wszystkim na całym świecie. Podczas warsztatów przeniesiemy się do Chin poznając bogatą historię herbaty. Wpólnie stworzymy autorskie kompozycje herbaciane, które aromatem i smakiem zachwycą każdego uczestnika.
12zł/dziecko/60min

Moja eco torba sprawi, że każde dziecko poczuje się jak projektant mody. Własnoręczne tworzenie wzorów będzie możliwe przy użyciu farb o różnych kolorach. Poręczna i oryginanlna torba bawełniania idealnie sprawdzi się do codziennego użytkownia. Dzieci zapoznają się z zagadnieniami ochrony środowiska oraz dowiedzą się, dlaczego warto zamienić foliowy worek na bawełnianą torbę.
14zł/dziecko/60min

Sensoplastyka– lepimy, malujemy, sypiemy, smarujemy, dmuchamy, smakujemy, eksperymentujemy i doświadczamy. A to wszystko z wykorzystaniem naturalnych oraz w pełni bezpiecznych produktów z dodatkiem barwnika spożywczego. Zajęcia prowadzone przez Pracownię Twórczego Rozwoju i Edukacji Kwitnące Umysły.
42zł/dziecko/60min

Ekomiasto– Zbudowanie miasta od podstaw przy użyciu materiałów z odzysku. Skrawek kartonu, folia, patyczki, pojemniczki wszystkie produkty, które na codzień traktujemy jako śmieci zyskują nowe życie. Dzieci budują ulice, budynki, place zabaw oraz ludzi tworząc wymarzone miasto w wersji eko.
10zł/dziecko/ 45min

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa