Oferta dla szkół

sala zabaw Warszawa

Centrum rozrywki dla dzieci – Inca Play Warszawa

Cennik:

Wtorek – Piątek godz.: 11:00-15:00*– 15zł/dziecko

*najpóźniejsze rozpoczęcie zabawy o godz.: 13:00

Po godzinie 15:00 oraz w weekendy, cennik ustalany jest indywidualnie.

Rabaty dla grup powyżej 50 dzieci ustalane są indywidualnie.

Co roku przygotowujemy specjalne oferty w ramach akcji Zima w Mieście oraz Lato w Mieście. Szczegóły zamieszczane są na bieżąco na stronie internetowej.

Inca Play to nie tylko najnowocześniejsza w Warszawie Sala Zabaw dla dzieci idealna na rodzinne spędzanie czasu albo organizację przyjęcia urodzinowego. To także najbardziej urozmaicona rozrywka dla dzieci ze szkół i przedszkoli w Warszawie i okolicach. Poza standardowym pakietem zabawy nasze Centrum Rozrywki dla dzieci oferuje szereg warsztatów i zajęć dodatkowych, które urozmaicą pobyt w Inca Play zarówno przedszkolakom jak i uczniom warszawskich szkół podstawowych. Cała przestrzeń naszego centrum rozrywki dla dzieci dostosowana jest do tego, by korzystać z niej mogły również osoby niepełnosprawne, dzięki czemu jest to świetne miejsce na organizację zabawy integracyjnej.

Grupy zorganizowane przyjmujemy od wtorku do piątku w godzinach 11:00-15:00. W ramach dwugodzinnej zabawy grupy zorganizowane korzystać mogą ze wszystkich rozrywek dla dzieci znajdujących się w Sali Zabaw. W ramach oferty Inca Play możliwe jest dołączenie dodatkowych atrakcji. Dwugodzinny pobyt w naszym Centrum Rozrywki dla dzieci w Warszawie urozmaicić mogą:

  • Warsztaty skręcania baloników których wszyscy uczestnicy dowiedzą się jak wyczarować balonowe zwierzątka i inne stwory
  • Warsztaty pizzy na których dzieci nauczą się przygotowywać pizzę, a na koniec dowiedzą się jak smakuje ich kulinarny debiut
  • Warsztaty cukierkowe których uczestnicy przygotują z masy cukrowej i jadalnych ozdób własne cukierki i lizaki
  • Magia nauki – interaktywny pokaz chemii i fizyki to zajęcia na których dzieci w zabawny i ciekawy sposób, za pomocą doświadczeń dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o prawach rządzących przyrodą
  • Warsztaty kanapkowe – dzieci stworzą swoje własne, kolorowe, niecodzienne kanapki, a później doświadczą tego, iż warzywa nie gryzą.
  • Nowość! Warsztaty Minigolfa! – 18-dołkowe pole golfowe to wspaniała okazja do odbycia podróży od zarania dziejów do współczesnego świata. Po drodze spotkać można dinozaury, pierwsze osady ludzkie, starożytne cywilizacje. Dodatkowo poznacie wieki średnie, okres rewolucji przemysłowej, czasy PRL czy lądowanie na księżycu. Gra w minigolfa to doskonała okazja to poznania historii, ale to także aktywnie spędzony czas i integracja z rówieśnikami! 

Prócz najbardziej urozmaiconej rozrywki dla dzieci w Warszawie, w Inca Play czeka na Was wiele dodatkowych wrażeń. Zajęcia pozaszkolne nie muszą być nudne! Z nami połączycie naukę z zabawą i atrakcjami dla dzieci w każdym wieku!

W Inca Play grupy zorganizowane skorzystać mogą z oferty ciepłych posiłków, zdrowych przekąsek i napojów. Menu naszej Kawiarenki znajdującej się wewnątrz Centrum Rozrywki dla dzieci oferuje przede wszystkim wybór pizz, kanapek, tortille z mięsem lub wegetariańskie, zdrowe przekąski takie jak omlety czy ryż z musem owocowym, domowe zapiekanki, frytki tradycyjne i belgijskie, nuggetsy z kurczaka, hot-dogi, ciasta wypiekane według domowych receptur, słodzone miodem ciastka zbożowe oraz słodycze i chrupasy.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa