Prezenty dla dzieci

Oryginalny prezent

Szanowni Państwo szukacie fajnego prezentu dla dzieci swoich pracowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo czas spędzony u nas to przyjemność dla całej rodziny, integracja, współpraca, relaks, odpoczynek, pyszne jedzonko i naprawdę mile spędzony czas 😊

Do wyboru mamy:

  • karty podarunkowe, które można zrealizować na wszystkie usługi w Sali zabaw
  • wejściówki godzinowe, dwugodzinne i całodzienne na zabawę w Sali zabaw
  • karnety miesięczne na zabawę w Sali zabaw

Sala zabaw Inca Play to dwupoziomowe centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych znajdujące się w centrum handlowym blue city, na poziomie +4.

Na terenie naszej Sali zabaw znajduje się wiele atrakcji takich jak: małpi gaj, statek piracki, diabelski  młyn, piramida z kul, ściana interaktywna, stoły multimedialne, strefa malucha, ekolas, szybkie nóżki, domki na drzewie, panele manipulacyjne i wiele innych. Nasze miejsce to też wspaniałe miejsce na urodziny dla dzieci, posiadamy 6 sal urodzinowych, każda inna tematyczne w zależności od upodobań dzieci, wśród nich mamy też prawdziwą salkę kucharską wyposażoną w sprzęt agd firmy Samsung. Szeroki wybór animacji i warsztatów mogą uatrakcyjnić każdej przyjęcie urodzinowe dla dzieci. W ofercie Kawiarni Inca Cafe w naszej Sali zabaw same smakołyki słodkie i słone, przyrządzane u nas miejscu, wspaniałe kawy i herbaty, swieżo-wyciskane soki, koktajle.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 22-311-75-11 lub 606-770-098, e-mail: info@incaplay.pl