Prezenty dla dzieci

WYJĄTKOWY PREZENT NA ŚWIĘTA

Inca Play to sala zabaw dla całej rodziny, miejsce które na mapie Warszawy gości już od 15 lat 🙂

Centrum rozrywki Inca Play to miejsce, które świadczy kompleksowe usługi- zabawa, urodziny, eventy zamknięte i gastronomia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy również ofertę wspaniałego prezentu świątecznego- który będzie strzałem w dziesiątkę!

Poszukujesz prezentu dla dzieci swoich pracowników? Powinien spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego dziecka? Mamy coś idealnego!

Proponujemy zakup KARTY PODARUNKOWEJ, którą będziecie mogli realizować na usługi Sali zabaw takie jak: zakup wejściówek dla całej rodziny, organizację przyjęcia urodzinowego czy też zakup pełnowartościowych posiłków, przepysznej i aromatycznej kawy oraz innych produktów w Inca Cafe.
Czas spędzony w rodzinnej Sali zabaw dla dzieci – to czas dla rodziny!

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to wyjątkowe miejsce, w którym zabawa spotyka się z edukacją, a to za sprawą kryjówek zwierząt, bo cała przestrzeń przypomina polski las z żywymi roślinami, dźwiękami lasu w tle, światłem dziennym. Dwie strefy do zabawy dla dzieci: strefa malucha oraz główny plac, konstrukcja zabawowa, atrakcje z wesołego miasteczka- a co najważniejsze ze wszystkich atrakcji mogą korzystać również dorośli. Dlatego zabawa w Inca Play to wyjątkowy czas spędzony rodzinnie, na wspólnej zabawie. Ponadto sala zabaw posiada przestronną kawiarnię z przepyszną kuchnią. Gdzie można zjeść pyszny i zdrowy posiłek po wielogodzinnej zabawie 🙂

Masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy 🙂
tel. 22-311-75-11 lub 606-770-098,
e-mail: info@incaplay.pl

 

KUP WSPANIAŁY PREZENT DLA RODZINY

Do wyboru mamy:
• karty podarunkowe, które można zrealizować na wszystkie usługi w Sali zabaw.
• wejściówki godzinowe, dwugodzinne i całodzienne na zabawę w Sali zabaw.
• karnety miesięczne na zabawę w Sali zabaw.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sala zabaw Inca Play to dwupoziomowe centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych znajdujące się w centrum handlowym Blue City na poziomie +4.
Na powierzchni naszej sali zabaw dla dzieci w Warszawie znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, między innymi: kryjówki edukacyjne zwierząt polskiego lasu, dzięki którym dzieci poza zabawą również uczą się, małpi gaj, statek piracki, diabelski młyn, piramida z kul, ściana interaktywna, stoły multimedialne, strefa malucha, instalacja biegające nóżki, domki na drzewie, panele manipulacyjne i wiele innych. Wszystkie atrakcje przystosowane są również dla osób dorosłych, co sprawia, że rodzice i dzieci mogą spędzać czas razem! Inca Play to również wspaniałe miejsce na urodziny dla dziecka, różnorodne pakiety, salki tematyczne, animacje, warsztaty, dodatki urodzinowe- wybór i możliwości jest naprawdę dużo- tak aby każdy mógł wybrać idealną opcję dla siebie 🙂 A na czas relaksu i odprężenia, najlepiej wybrać kawiarnię Inca Cafe- miejsce dla rodzin i dzieci. Pyszna kawa, domowe ciasta, słodkie desery, a co nas wyróżnia? To oczywiście świeża i smaczna sezonowa kuchnia. Dlatego zabawę w Inca Play lub Urodziny zawsze dopełnia kawa, ciacho lub pyszny posiłek w Inca Cafe.