Cennik:

Poniedziałek – Piątek godz.: 11:00-15:00*– 15zł/dziecko
*rozpoczęcie zabawy najpóźniej o godz: 13:00, wejście na 2 godziny, minimum 15 dzieci.

Po godzinie 15:00 oraz w weekendy, cennik ustalany jest indywidualnie.

Rabaty dla grup powyżej 50 dzieci ustalane są indywidualnie.

Grupy zorganizowane przyjmujemy od wtorku poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00. W ramach dwugodzinnej zabawy grupy zorganizowane korzystać mogą ze wszystkich rozrywek dla dzieci znajdujących się w Sali Zabaw. W ramach oferty Inca Play możliwe jest skorzystanie z dodatkowych atrakcji. Dwugodzinny pobyt w naszym Centrum Rozrywki dla dzieci w Warszawie urozmaicić mogą:

Warsztaty kulinarne

Warsztaty pizzy 12zł/dziecko/60min.
Warsztaty zdrowy burger 13zł/dziecko/60min
Warsztaty Specjalność Szefa 13zł/dziecko/45min

Warsztaty leśne babeczki 10zł/dziecko/45min
Warsztaty puszyste puncakes 12zł/dziecko/45min
Warsztaty freek shake 12zł/dziecko/ 60min

Warsztaty edukacyjne

Mały ogrodnik 16zł/dziecko/ 60min
Herbata- najlepszy napój świata 12zł/dziecko/60min
Moja eco torba 14zł/dziecko/60min
Sensoplastyka 42zł/dziecko/60min
Ekomiasto 10zł/dziecko/ 45min

 

Pakiet sala zabaw + wycieczka do kina

 

Szukasz ciekawego pomysłu na wycieczkę z grupą szkolną? Wraz z kinem Helios przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której będziecie mogli połączyć seans filmowy z wyjściem na salę zabaw. Pakiet obowiązuje od poniedziałku do piątku do godziny 16:00. W cenie 28 zł za dziecko otrzymasz bilet do kina oraz 2 godziny zabawy w Inca Play!

Cena: 28 zł / dziecko

 

Pakiet sala zabaw + warsztaty pierwszej pomocy

 

W ramach wyjścia, proponujemy także autorskie programy dla dzieci z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci:

Bezpieczny Starszak – zajęcia prowadzone są przez ratowników medycznych. Dzieci mają możliwość zaznajomienia się ze sprzętem ratowniczym (W pakiecie cena 33 zł / dziecko)

Bezpieczne PozoRanki – Program z myślą o dzieciach, które w spotykanych sytuacjach zagrożenia życia, tj. krwotoki, oparzenia, zranienia, złamania mogą nieść pomoc drugiej osobie bez względu na możliwości fizyczne (W pakiecie cena 41 zł / dziecko)

Drużyna Kangusia Ratusia – Pierwsza część to krótki film (bajka) związana z tematyką zajęć. Druga część to animacje przygotowane przez ratowników medycznych (W pakiecie cena 33 zł / dziecko)

Mały Ratownik – to program autorski, który jest dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Został stworzony tak, aby dzieci przez zabawę miały możliwość zdobycia istotnych dla ich bezpieczeństwa wiadomości (W pakiecie cena 33 zł / dziecko)

 

* * *

 

Prócz najbardziej urozmaiconej rozrywki dla dzieci w Warszawie, w Inca Play czeka na Was wiele dodatkowych wrażeń. Zajęcia pozaszkolne nie muszą być nudne! Z nami połączycie naukę z zabawą i atrakcjami dla dzieci w każdym wieku!

W Inca Play grupy zorganizowane skorzystać mogą z oferty ciepłych posiłków, zdrowych przekąsek i napojów. Menu naszej Kawiarenki znajdującej się wewnątrz Centrum Rozrywki dla dzieci oferuje przede wszystkim zdrowe batoniki, kolorowe koktajle owocowe, grzanki z chleba zbożowego, sałatki, zupy krem, frytki belgijskie oraz panierowane kurczaczki domowej roboty. Wszystkie potrawy nie tylko smakowicie wyglądają, lecz przede wszystkim skomponowane są z produktów dobrej jakości.

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa