Wykorzystaj środki z Projektu Klasa w Warszawie.
Warszawa z klasą w Inca Play

 

Zorganizuj wyjście integracyjne / zapoznawcze dla klas pierwszych i zerówek
Zadzwoń: 451-065-135

Warsztaty dla grup to o doskonałe uzupełnienie każdej wycieczki klasowej bądź wyprawy grupowej, koniecznie zapoznajcie się z naszą szeroką ofertą i wybierzcie coś idealnego dla siebie. W ofercie warsztaty dla dzieci w każdym wieku!

Warsztaty dla grup

Bistro Włosko i My w Inca Play serdecznie zaprasza do zapoznania się z menu dla grup. Ponieważ Inca Play poza wspaniałą rozrywką dla grup, warsztatami dla grup, to także kuchnia i pyszne, świeże, przygotowywane na miejscu posiłki.

Kawiarnia dla opiekunów

Nasza sala zabaw dla dzieci Inca Play to idealne miejsce na odcięcie się od codziennej rutyny w szkole i spędzenie czasu na wspólnej zabawie 😊. Doskonale wiemy, jak ważna jest codzienna dawka ruchu i rozrywki dlatego u nas znajdziecie niepowtarzalne atrakcje prosto z wesołego miasteczka! Co wybierzecie: piracki statek czy diabelski młyn? 😊. A może wolicie przejść tor przeszkód na dwupoziomowym małpim gaju? A jeśli czujecie w sobie ducha rywalizacji to sprawdźcie się z swoimi przyjaciółmi na atrakcji „Szybkie nóżki”! 😊 Taki wybór atrakcji tylko w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play! Sala Zabaw Inca Play to nie tylko miejsce do zabawy. To również doskonałe miejsce na warsztaty dla dzieci! Bo przecież wszyscy wiemy, że dzieci najlepiej przyswajają naukę poprzez zabawę. Nasza oferta na zajęcia dla dzieci jest różnorodna, więc mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Być może chcielibyście przyjść z swoją grupą na warsztaty kucharskie? Takie zajęcia dla dzieci z pewnością pobudzą kubki smakowe naszych małych łasuchów. 😊 Do wyboru są również warsztaty ekologiczne, które pogłębiają wiedzę na temat przyrody i środowiska. Nasza sala zabaw dla dzieci znajdzie coś również dla małych naukowców. Szalone laboratorium to warsztaty dla dzieci, dzięki którym pogłębiamy naukę przedmiotów ścisłych poprzez eksperymenty. Nasza sala zabaw dla dzieci Inca Play łączy rozrywkę z edukacją, poprawia koordynację ruchową dzieci, a także wspomaga integracje między rówieśnikami. 😊. Wszystko to znajdziecie w jednym miejscu – naszej Sali zabaw 😊!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa